Tag: Bałwan

Stroik świąteczny

Jak zrobić Bałwanka?

Zabawy dla Dzieci
Twoje dzieci z pewnością polubią wykonywanie zabawek i stroików świątecznych z przeróżnych, teoretycznie nieprzydatnych przedmiotów. Czyż ten bałwanek nie jest uroczy?
Bałwan

Jak zrobić bałwana ze śniegu?

Zabawy dla Dzieci
Pamiętasz zabawy na śniegu? Lepienie bałwana było jedną z nich, szczególnie gdy spadł pierwszy śnieg. Zafunduj swoim dzieciom taką rozrywkę, wybierzcie się na podwórko i zróbcie wyjątkowego bałwana ze śniegu. Poniżej podajemy instrukcję, gdyby ktoś zapomniał jak to zrobić.
Bałwan na choinkę

Jak zrobić bałwana z żarówki?

Zabawy dla Dzieci
Wiele zepsutych rzeczy można ponownie wykorzystać. Poniżej podajemy jak wykorzystać spaloną żarówkę do zrobienia bałwana – ozdoby choinkowej. Zapewnisz swoim dzieciom ciekawą rozrywkę i nauczysz ich ponownego wykorzystywania niektórych z pozoru bezużytecznych już przedmiotów.
bałwanek z patyczka do lodów

Jak zrobić bałwanka z patyczka do lodów?·

Dekoracje Bożonarodzeniowe
Robienie bałwanków z patyczków do lodów może być świetną zabawą dla dzieci. Takie kolorowe, bałwanki stanowią uroczą dekorację, np. świątecznego drzewka czy stroika. Ich wykonanie nie sprawi dzieciom wiele trudności, szczególnie jeśli zaoferujecie im swoją pomoc. Wspólne, twórcze działanie może być świetną okazją do zacieśnienia rodzinnych więzi. Poniżej znajdziecie wskazówki, które pomogą wam w ich zrobieniu.
bałwanek z pomponów

Jak zrobić bałwanka z pomponów?

Dekoracje Bożonarodzeniowe
Zimowy czas to święta, choinki, Mikołaj, śnieżynki i bałwany. Tak bałwany, ale nie tylko ze śniegu. Możesz też zaprosić bałwanka do domu i gwarantuję, że się nie roztopi. Jak więc zrobić bałwanka z pomponów? Przeczytaj poniższy artykuł, a wszystkiego się dowiesz.
Bałwanki

Jak zrobić figurkę bałwanka?

Dekoracje Bożonarodzeniowe
Tego uroczego bałwanka możesz wykorzystać jako świąteczną dekorację lub ozdobę na choinkę. Wykonaj go samodzielnie – to bardzo proste. Zatem bierzmy się do pracy.
Mikołaj z pomponów

Jak zrobić bałwana z pomponów?·

Choinka
Ten bałwan zrobiony z białych pomponów, filcu i wstążek nigdy się nie roztopi. Będzie on wspaniałą zabawką dla dziecka. Wystarczy dodać do jego kapelusza kawałek wstążeczki a może służyć również jako ozdoba choinkowa.
Lampion bałwan

Jak zrobić świąteczne lampiony bałwany z lampek do wina?

Materiały i elementy dekoracyjne
Nie masz pomysłu na świąteczny lampion? Już masz! Skoro znalazłaś się tutaj, to na pewno szukasz inspiracji. Oto ona. Zamień swoje lampki do wina w piękne, świąteczne bałwanki. Włóż do środka podgrzewacz lub lampkę LED i zamień je na zimowe, świąteczne lampiony. Pomysł trafiony w dziesiątkę.

Jak zrobić bałwana z pomponików?·

Dekoracje Bożonarodzeniowe
Takie słodkie bałwanki można zrobić w przeciągu niecałej godziny. Niektóre z nich mogą mieć na głowach zimowe nauszniki zaś inne czapeczki. Będą doskonałą dekoracją świątecznego drzewka, stroika lub stołu. Możecie zaangażować dzieci do pomocy, z pewnością będą się świetnie bawiły. Ich wykonanie nie wymaga wiele wysiłku, nie jest też skomplikowane. Poniżej znajdziecie wskazówki, które pomogą wam w ich zrobieniu. Powodzenia!

Jak zrobić bałwana z faszerowanych pieczonych ziemniaków?

Przepisy Bożonarodzeniowe
Takie pieczone ziemniaczki zje z uśmiechem na twarzy każdy mały niejadek. Ziemniaczki te są nadziewane farszem ziemniaczano-dyniowo-serowym zatem smakują wyśmienicie.