Tag: Prezent dla młodej mamy

młoda mama

Jak wybrać prezent dla młodej mamy?

Prezenty na Dzień Matki
Młode mamy są szczególnie przejęte swoją rolą i nowym dla nich świętem. Przecież nigdy wcześniej go nie obchodziły. Mężu! Możesz oczywiście podarować swojej małżonce, świeżo upieczonej mamie kwiaty, czekoladki, możesz jej zrobić śniadanie, zorganizować dzień poza miastem. Ale jaki prezent podarować młodej mamie, aby był zarówno przydatny jak i wyczekiwany? Oto kilka pomysłów.
tort z pieluszek

Jak zrobić tort z pieluszek?

Pierwsze Dziecko
Twoim znajomym niebawem urodzi się dziecko? A może maleństwo niedawno przyszło na świat? Uczcijcie ten ważny moment i podarujcie świeżo upieczonym rodzicom niezapomniany prezent – tort z pieluszek. Prezent zarówno efektowny, jak i praktyczny, wszystkie bowiem wiemy, że pieluszki to w przypadku małego dziecka zawsze towar deficytowy.
prezent na narodziny dziecka

Jaki prezent na narodziny dziecka?·

Pierwsze Dziecko
Gdy komuś bliskiemu urodzi się dziecko, dobrym zwyczajem jest podarować mu z tej okazji prezent. Jaki prezent wybrać, żeby był zarazem oryginalny i praktyczny? Podaruj młodej mamie komplet śpioszków i kocyków. Jednak nie byle jak. Zrób z niego śpioszkowe muffinki i włóż do pudełka na tort. Efekt murowany!
bukiet z ubranek

Jak zrobić bukiet z ubranek?

Narodziny dziecka
Narodziny dziecka to zawsze okazja do świętowania. Młodzi rodzice zazwyczaj nie cierpią na nadmiar dziecięcych ubranek i akcesoriów, dlatego na pewno ucieszą się, gdy podarujemy im komplet nowych ciuszków. Wrażenie będzie tym większe, im bardziej oryginalnie zapakujemy nasz prezent. Co powiesz na bukiet z dziecięcych ubranek?