Tag: Usuwanie zapachu moczu

pies sika w domu

Jak usunąć zapach moczu?

Środki czyszczące
Czasami zdarzają się nieprzyjemne sytuacje, kiedy musisz usunąć zapach moczu z fotela, kanapy, materaca lub dywanu. Na szczęście nie musimy robić tego zbyt często. Czasem jednak w naszym domu pojawi się dziecko lub młody zwierzak i może dojść do takiej sytuacji. Po pewnym czasie mocz wyschnie, ale zapach pozostanie. Istnieje jednak kilka sposobów, aby pozbyć się przykrego zapachu moczu.
pies sikający na dywan

Jak zrobić środek neutralizujący zapach moczu?

Środki czyszczące
Śliczny mały szczeniaczek pomylił twoją kanapę z hydrantem? A może kocur postanowił zaznaczyć swoje terytorium? Niezależnie od tego, czy jest to mocz zwierząt, czy dziecka, które dopiero uczy się korzystać z nocnika, jego zapach jest trudny do usunięcia. Wie o tym każdy, kto kiedykolwiek zmagał się z tym problemem. Ja próbowałam wszystkiego. Sprayów, pudrów, nawet specjalistycznych enzymów. Wszystkie te specyfiki kosztowały majątek, a skutek był co najwyżej mierny. Po żmudnych poszukiwaniach odkryłam jednak zaskakującą prawdę. Skuteczny środek neutralizujący zapach moczu znajdował się cały czas w mojej łazience! Wypróbowałam. Działa. Oto sekretna receptura.


Podobne porady

odor

Jak usunąć nieprzyjemne zapachy w pomieszczeniach w domu?

Nietypowe zastosowania
Czy kiedykolwiek miałaś problemy z nieprzyjemnymi zapachami w domu lub mieszkaniu? Na pewno nie raz borykałaś się z silnym zapachem po smażeniu czy też gotowaniu, którego nie da się wywietrzyć ponieważ przesiąka nim całe pomieszczenie wraz z ciuchami osób będących w mieszkaniu. Oczywiście w marketach są dostępne różne odświeżacze powietrza o różnych zapachach. Jednak takie odświeżacze tylko maskują przykre zapachy, nie powodując ich usunięcia. Co zrobić kiedy nasz dom przesiąknął niezbyt przyjemnym zapachem? Najlepiej użyć domowego pochłaniacza brzydkich zapachów, który możesz zrobić sama w domu.