Tag: Kartka bożonarodzeniowa

kartka bożonarodzeniowa z wyskakującym reniferem

Jak zrobić kartkę z wyskakującym reniferem?

Kartki Bożonarodzeniowe
Wybór odpowiedniej świątecznej kratki, którą chcesz wysłać z życzeniami dla rodziny i przyjaciół, może sprawić nam wiele kłopotów, zwłaszcza gdy starasz się znaleźć coś oryginalnego, by mieć pewność, że nikt inny nie wyślę podobnej. W tym roku stwórz więc coś swojego. Każdą kartkę możesz udekorować inaczej, w zależności od tego, do kogo ona ma trafić. Wyobraź sobie minę, tych którzy ją otrzymają. Poniżej przedstawiam sposób robienia kartki z wyskakującym reniferem Roberta Sabudy.

Jak zrobić piękną kartkę świąteczną?·

Wyroby z papieru
Poniżej przedstawiam instrukcję zrobienia kartki bożonarodzeniowej z choinkami 3D. Zarówno wzór jak i kolory sprawiają, że karteczka kojarzy się ze świętami jak żadna inna.
Kartka bożonarodzeniowa z choinką origami

Jak zrobić kartkę na Boże Narodzenie?·

Kartki Bożonarodzeniowe
Ta piękna choinka 3D zrobi wielkie wrażenie, czy to naklejona na kartkę czy powieszona na drzewku bożonarodzeniowym. To co najlepsze to fakt, że choinkę taką robi się niezwykle prosto a do jej zrobienia wystarczy jedynie papier do origami.
kartka bożonarodzeniowa

Jak zrobić kartkę bożonarodzeniową z choinkami?

Kartki Bożonarodzeniowe
Szukasz pomysłu na oryginalną kartkę bożonarodzeniową? Masz dość drukowanych masowo kartek, które widzisz w księgarniach w każdym zakątku miasta? Czas zrobić kartkę samemu. Zostanie to na pewno docenione.
kartka świąteczna z bałwankiem

Jak zrobić kartkę świąteczną z bałwankiem?

Kartki Bożonarodzeniowe
Szukasz inspiracji na świąteczne kartki? Nie wiesz jak sobie poradzić ze zrobieniem fantastycznej kartki, którą bez obaw będziesz mogła wysłać rodzinie i znajomym? Ta śliczna kartka z bałwankiem na pewno się im spodoba.
kartka bożonarodzeniowa

Jak zrobić kartkę bożonarodzeniową z jemiołą?

Kartki Bożonarodzeniowe
Robienie własnych kartek bożonarodzeniowych jest fantastyczną sprawą. Nie tylko ucieszy Ciebie, ale i osobę, która taką kartkę dostanie. Wiadomo, że takie kartki mają dużo większą wartość. Pokażę Wam jak w prosty sposób zrobić kartkę z jemiołą.
kartka bożonarodzeniowa

Jak zrobić kartkę bożonarodzeniową – zimowy krajobraz?

Kartki Bożonarodzeniowe
Grudzień to miesiąc magiczny. Spada śnieg, pachną święta, jest spokojnie i kojąco. Za oknami piękna zima – dlaczego więc nie wykorzystać tego pięknego zimowego krajobrazu do stworzenia kartek świątecznych? Aby były zupełnie indywidualne wyjdź przed dom i zrób kilka zdjęć Twojej okolicy w pięknym zimowym stroju. A ja Ci powiem co dalej.
kartka świąteczna z choinką

Jak zrobić kartkę bożonarodzeniową z choinką 3D?

Kartki Bożonarodzeniowe
Zrobienie zwykłej kartki bożonarodzeniowej nie jest sztuką. Ale jeśli pogłówkujemy i zrobimy coś więcej, coś super? Na przykład kartkę 3D? To dopiero frajda. Może i wydaje się to niesamowicie trudne, ale w rzeczywistości to banał. Dla przykładu pokażę Wam, jak zrobić kartkę z choinką 3D.
składana kartka bożonarodzeniowa

Jak zrobić składaną kartkę na święta?

Kartki Bożonarodzeniowe
Ponieważ robienie kartek jest coraz bardziej popularne proponuję kolejny pomysł na zrobienie świątecznej kartki. Możesz ją wysłać rodzinie z życzeniami lub postawić w domu na kominku czy komodzie.
ręcznie zdobiona kartka świąteczna

Jak ozdobić kartkę kupioną w sklepie?

Kartki Bożonarodzeniowe
Czasami mimo, iż mamy takie zdolności i jesteśmy osobami kreatywnymi, nie mamy czasu na własnoręczne wykonanie świątecznych kartek. Zdarza się, że musimy zrezygnować z ręcznych ozdób i udać się po nie do sklepu. To nie musi być jednak koniec. Istnieje wiele sposobów na ozdobienie gotowej karki. Poniżej znajdziesz kilka pomysłów