Tag: Stroiki na Boże Narodzenie

Stroik świąteczny - zrób to sam

Jak zrobić stroik świąteczny metodą decoupage?

Dekoracje Bożonarodzeniowe
Decoupage jest ostatnio bardzo modnym sposobem dekorowania różnych przedmiotów. Ponadto daje niesamowite efekty i ze starych bezużytecznych przedmiotów, pozwala wyczarować wspaniałe dekoracje. Poniżej znajdziesz prosty sposób na wykonanie dekoracji na stół świąteczny lub na choinkę.
Choinki z szyszek

Jak zrobić malutkie choinki z szyszek sosnowych?

Dekoracje Bożonarodzeniowe
Możesz zamienić zwykłe sosnowe szyszki w niezwykłe miniaturowe drzewko choinkowe. Takimi szyszkami możesz obdarować znajomych w pracy, jako symboliczny prezent bożonarodzeniowy lub poustawiać je w różnych miejscach w swoim domu.
Bombka z pomarańczy i goździków

Jak zrobić bombkę z pomarańczy?

Dekoracje Bożonarodzeniowe
Bombki na choinkę wykonane z pomarańczy i goździków wyglądają naprawdę czarująco i są niezwykle proste do zrobienia. Poza tym - aromat goździków wypełni cały dom wprowadzając do niego niepowtarzalny, bożonarodzeniowy klimat!
Wieniec z bombek choinkowych

Jak zrobić wieniec z bombek choinkowych?·

Dekoracje Bożonarodzeniowe
Jeśli nie masz pomysłu na ładny stroik świąteczny proponuję wykonanie wieńca ze starych bombek choinkowych. Taki wieniec będzie ślicznie wyglądał na drzwiach wejściowych do domu!
choinka z szyszek

Jak zrobić choinkę z szyszek z bombkami z wełny?

Dekoracje Bożonarodzeniowe
Zamień zwykłe szyszki w piękne choinki. Dzięki temu, że są malutkie naddaje im to niesamowitego uroku. Choinki z szyszek możesz wykorzystać jako ozdoby bożonarodzeniowe w domu czy mieszkaniu, ale jest to też świetny pomysł na prezent. Choinka pod choinkę? Czemu nie! Dorób do szyszek śliczne bombki z czesanki wełnianej i podziwiaj swoje dzieło.
Klatka na choinkę

Jak zrobić klatkę ozdobną na choinkę?

Dekoracje Bożonarodzeniowe
Myślisz o nietypowym przystrojeniu choinki w tym roku? A co powiesz na zrobienie ozdób w kształcie klatki? Miniaturowe klateczki są doprawdy urocze. A zrobienie ich wbrew pozorom wcale nie jest takie trudne. Nie uwierzysz, dopóki nie spróbujesz. Jeśli zrobisz malutką klateczkę, na przykład na kieliszku możesz ją nosić na szyi w formie naszyjnika.
WIeniec z papierowych poinsecji

Jak zrobić wieniec z papierowych poinsecji?·

Dekoracje Bożonarodzeniowe
Poniżej znajdziesz instrukcję wykonania tego pięknego wieńca, który będzie ozdobą Świąt Bożego Narodzenia. Aby stworzyć ten wieniec będzie potrzeba dużo papieru.
Choinka z muliny

Jak zrobić choinkę z muliny?

Dekoracje Bożonarodzeniowe
Sposób robienia tej choinki jest bardzo podobny do robienia bombek z muliny. Dekoracja ta jest zatem bardzo prosta do wykonania a w połączeniu z oświetleniem choinkowym może stanowić bardzo piękną ozdobę bożonarodzeniową.
Choinka z siatki jutowej

Jak zrobić ozdobną choinkę z siatki jutowej?

Dekoracje Bożonarodzeniowe
Te choineczki są bardzo proste do zrobienia. Dobrze jest wykonać ich kilka o różnych rozmiarach - da to ciekawy efekt dekoracyjny. Bez wątpienia będą cieszyły oko, jeśli położymy je w dobrze widocznym miejscu, np. na kominku lub na stole świątecznych. Amatorzy ozdób świątecznych będą zachwyceni, taka choineczka jest także dobrym pomysłem na bożonarodzeniowy prezent dla bliskiej osoby. Poniżej znajdziecie wskazówki, które pomogą wam w wykonaniu uroczych choinek.