Tag: Kłos krok po kroku

kłos

Jak zrobić kłosa?·

Koki i upięcia
Wiele z nas zadaje sobie to pytanie i głowi się jak wykonać ten piękny rodzaj warkocza. Wydaje nam się to niesamowicie trudne. Jest to jednak bardzo łatwe. Niektórzy uważają, że dużo łatwiejsze, niż francuz. Jest dużo mniej przekładania, nie trzeba aż tylu włosów trzymać w rękach naraz. Przekonaj się. Spróbuj zrobić kłos. Oto jak powinno się prawidłowo do tego zabrać.

Jak uczesać się w kłosa?

Warkoczyki i Dready
Młode osoby bardzo często mają problemy z dobraniem odpowiedniej dla siebie fryzury. Kłos doskonale prezentuje się na długich i prostych włosach. Jest bardzo dziewczęcy i nie ulega wątpliwości, że uczesanie najlepiej koreluje z młodzieżową stylizacją. Ze względu na praktyczność i interesujący wygląd, jest idealny przede wszystkim na ciepłe, wiosenne dni. Tym razem Pani Agnieszka pokaże, jak szybko i sprawnie uczesać warkocz typu kłos, na włosach długich i prostych
kłos

Jak zrobić wariację kłosa z włosów?

Koki i upięcia
Jeśli chcesz, aby twój kłos wyglądał inaczej niż zwykle zastosuj prosty trik. Zacznij go w nietypowy sposób. Wszystkie potrzebne informacje, instruktaż i zdjęcia znajdziesz poniżej.
Kłos

Jak zrobić kłosa krok po kroku?·

Warkoczyki i Dready
Kłosy są teraz bardzo modne i jakże proste do zrobienia samej. Jeśli jeszcze nie umiesz sama ich robić to najwyższa pora aby się nauczyć. Poniżej instrukcja kłosa krok po kroku:
warkocz z kłosów

Jak zrobić warkocz z kłosów?·

Fryzury
Wspaniała fryzura na każdą porę roku. Jej przygotowanie zajmie ci zaledwie kilka minut, a efekt jaki osiągniesz będzie oszałamiający. Wystarczy tylko wiedzieć od czego zacząć. Tego dowiesz się z tutorialu zamieszczonego poniżej. Zdziwisz się jak łatwo zapleść taki warkocz.

Jak samemu zrobić kłosa?

Koki i upięcia
Kłosy podobnie jak inne rodzaje warkoczyków są bardzo modne. Proste i szybkie w wykonaniu są idealną fryzurą zarówno na co dzień jak i na wieczorne wyjścia.


Podobne porady

niesymetryczny warkocz

Jak zrobić niesymetrycznego warkocza?

Warkoczyki i Dready
Warkocze to wciąż królują na naszych głowach. Można je robić na mnóstwo przeróżnych sposobów, grube, cienkie, dobierane, na rozpuszczonych włosach, na związanych włosach, proste, w skos, wokoło głowy, w końcu symetryczne i niesymetryczne. Te ostatnie niedawno zostały „odkryte” i dopiero zaczynają się pojawiać na naszych głowach. Jeśli chcesz się dowiedzieć jak zrobić niesymetrycznego warkocza, to jesteś w dobrym miejscu. Zerknij poniżej i ćwicz na swoich włosach, lub włosach dziecka czy koleżanki.