Tag: Impreza w domu

impreza w ogrodzie

Jak zorganizować domówkę?

Imprezy Domowe
Chyba każdy z nas myślał kiedyś o zorganizowaniu przyjęcia w domu. Chcielibyśmy zaprosić znajomych, zaskoczyć ich własnoręcznie i samodzielnie przygotowanymi przekąskami. Ale nasi rodzice nie zawsze reagują pozytywnie, gdy przedstawiamy im nasz pomysł. Jak już jednak mamy ich zgodę, powinniśmy zadbać o dobrą organizację naszej domówki. Oto kilka wskazówek.
impreza

Jak przekonać rodziców do imprezy w domu?

Imprezy Domowe
Jesteś towarzyskim nastolatkiem, który potrzebuje społecznej aktywności? Podoba ci się pomysł ze zorganizowaniem imprezy z dobrym jedzeniem i muzyką? Wszystko wydaje się proste, ale czeka cię najtrudniejsza część zadania – zgoda rodziców. Poniżej znajdziesz wskazówki, jak przekonać rodziców do imprezy w domu.
bałagan po przyjęciu

Jak posprzątać mieszkanie po przyjęciu?

Usuwanie plam
Imprezy w domu mają swój urok. Nie musimy martwić się o transport powrotny, jesteśmy na "swoich śmieciach". Jednak zorganizowanie takiej domówki wiąże się z koniecznością sprzątnięcia bałaganu, jaki zostawili nasi goście. Często po przyjęciach zostajemy sami z bałaganem, który po nich zostaje. Aby sprzątanie zabrało nam jak najmniej czasu oraz było sprawniejsze musimy stosować się do kilku zasad.
wizyta

Jak przyjmować gości w domu?

Savoir vivre
Chcemy wyprawić w domu kameralny podwieczorek dla rodziny? A może zaprosić garstkę przyjaciół? Niedługo sezon komunijny, niektórzy z nas zaczną więc myśleć o większym przyjęciu. Inni z kolei, chcą zrobić parapetówkę, czy po prostu imprezę. Jeżeli ma to być bardziej oficjalne spotkanie, należy pamiętać o paru zasadach zachowania się, aby nasze przyjęcie okazało się udane i goście chwalili naszą kulturę osobistą. Ponad to zachowanie podstawowych zasad savoir vivre'u pomoże nam, aby nasza impreza była lepiej zorganizowana. Zapraszamy do przeczytania artykułu. (Dla tych, którzy są zapraszani pomocny może okazać się inny tekst "Jak się zachować "w gościach"?)
rozsądne imprezowanie

Jak rozsądnie imprezować?

Dyskoteki
Któż z nas nie lubi czasem się rozerwać i pójść na jakąś imprezę? Jest to okazja sprzyjająca rozluźnieniu i zapomnieniu o codziennych kłopotach. Nie warto jednak zapominać o granicach zdrowego rozsądku i obyczajów. Jak imprezować z głową? Dowiesz się czytając ten artykuł.
twister

Jak zorganizować nietypową domówkę?

Imprezy Domowe
Znudziły wam się zwykłe imprezy? A może, pomimo tego, że jesteście towarzyscy denerwuje was klimat dyskotek i wolicie domowe imprezy? Jeśli chcecie uzyskać kilka rad na temat kształtu i organizacji alternatywnych imprez w domu przeczytajcie ten artykuł.
przyjęcie

Jak zorganizować przyjęcie w domu?

Imprezy Urodzinowe
Prawie na całym świece jest znana polska gościnność i otwartość. Prawda jest taka, że jako Polacy uwielbiamy organizować przyjęcia i zapraszać gości. Pilnujemy wtedy aby najedli się i napili do syta, oraz miło spędzili czas. Należy pamiętać jednak, że nawet podczas takich małych imprez towarzyskich obowiązują pewne zasady, których warto przestrzegać, aby wypaść jak najlepiej.