Tag: święta

mikołaj, boże narodzenie, papierowe, origami, święta, zrób to sam

Jak zrobić św. Mikołaja z papieru?·

Święty Mikołaj
Po co kupować drogie ozdoby na choinkę, jeśli można zrobić je samemu? Taka praca twórcza na pewno sprawi wiele frajdy dzieciom jak i dorosłym. Poniżej przedstawię instrukcję na św. Mikołaja z papieru, którego można powiesić na choince.
samotność

Jak nie być samotnym?

Rozwój Osobisty
Osoba samotna niekoniecznie jest sama. Samotność może doskwierać nam również wówczas, gdy jesteśmy otoczeni tłumem ludzi. Samotność to uczucie, że nikt nas nie rozumie i dla nikogo nie jesteśmy ważni. Wiele osób nie wie jednak, że samotność jest jak zakaźna choroba. Magazyn Time przeprowadził badania z których wynika, że ponad połowa (52%) przyjaciół i członków rodziny osoby, która się czuje samotna "zaraża się" samotnością po około 2 latach. W największym stopniu samotność doskwiera osobom starszym, jednak prawie tyle dotyka również osoby żyjące w związkach, młodzież czy nawet dzieci. Nie ważne co jest przyczyną twojego uczucia samotności ponieważ ona już jest. Jeśli zatem jest należy ją pokonać na dobre.
Rocznica ślubu

Jaki prezent na rocznicę ślubu?

Rocznice ślubu
Jeżeli Twoi rodzice lub znajomi wkrótce będą obchodzić rocznicę ślubu, musisz pomyśleć o nieco bardziej wyszukanym prezencie. Najlepiej, jeśli będzie on służył małżonkom przez lata, przypominał wspólnie spędzone chwile, lub po prostu był przydatny. Pamiętaj, że to niezwykła chwila w życiu tych dwojga ludzi i nie warto jej psuć źle dobranym prezentem. Oto kilka wskazówek, jaki prezent najlepiej wybrać na rocznicę ślubu.
kartka świąteczna

Jak napisać dobre życzenia bożonarodzeniowe?

Kartki Bożonarodzeniowe
Zastanawiasz się jak powinieneś poprawnie sformułować życzenia na Boże Narodzenie? Nie masz pomysłu co napisać na kartce, czy w SMS-ie? Przeczytaj artykuł i dowiedz się jak napisać dobre życzenia bożonarodzeniowe!
3 ciekawe sposoby pakowania prezentów

3 ciekawe sposoby pakowania prezentów

Prezenty Bożonarodzeniowe
Święta zbliżają się wielkimi krokami. A święta to przecież czas prezentów. Jeżeli szukasz ciekawego sposobu na zapakowanie małych, średnich czy dużych upominków, w oryginalny sposób, to przedstawiamy trzy propozycje jak to zrobić. Możesz wykorzystać przedstawione sposoby do wszystkich upominków. Będą pięknie prezentowały się pod świąteczną choinką.