Tag: Rolki

rolki

Jak wybrać rolki?

Jazda na Rolkach
Jeśli szukasz rodzaju aktywności fizycznej, która nie tylko da Ci szanse na ruch, ale będzie też dobrą zabawą, rolki będą w sam raz dla Ciebie. Nauka jazdy na rolkach jest bardzo łatwa. Warto jednak zakupić odpowiednie rolki, aby nie zdeformowały stopy, ani jej nie ugniatały.
jazda na rolkach

Jak hamować na rolkach?

Jazda na Rolkach
Czy zdarzyło Ci się kiedyś spacerować bulwarami, po parku czy jakimkolwiek innym miejscu i obserwować jeżdżących na rolkach ludzi - dzieci, młodzież, osoby starsze? Zapragnąłeś jeździć tak jak oni i zakupiłeś sobie rolki. I świetnie. Jakoś już sobie dajesz rade w jeździe, ale wciąż masz problemy z hamowaniem? Nie przejmuj się. Oto kilka praktycznych porad w sam raz dla Ciebie. Z hamowaniem można sobie radzić na kilka sposobów.
łyżworolki

Jak wybrać łyżworolki?

Jazda na Rolkach
Jazda na rolkach jest świetnym pomysłem na spędzanie wolnego czasu na świeżym powietrzu. Szalona moda na buty na kółkach minęła już kilka lat temu, jednak w sklepach sportowych nadal znajdziemy spory wybór i na pewno wybierzemy coś dla siebie. Nawet jeśli już dawno mamy za sobą lata szkolne, nic nie stoi na przeszkodzie, aby założyć rolki na nogi i znowu poczuć wiatr we włosach, a przy okazji złapać trochę kondycji i zrzucić zbędny tłuszczyk. Należy się zastanowić do jakiej jazdy będziemy używać naszego sprzętu, oraz rozsądnie ocenić nasze umiejętności.

Jak nauczyć się triku Snake? Podstawy slalomu na rolkach.

Jazda na Rolkach
Video instruktażowe z udziałem Eweliny Czapli (zawodniczki Powerslide FSK Team) pokazujące jak poprawnie wykonać jeden z podstawowych trików slalomach o nazwie Snake.
Nauka skoku 360 na rolkach

Nauka skoku ze schodów z obrotem 360 na rolkach

Aggressive Skating
Film instruktażowy pokazujący w jaki sposób poprawnie wykonać skok ze schodów z obrotem 360 stopni. Trik wykonuje profesjonalny rolkarz Przemysław Madej.

Jak wykonać poprawnie trik Cross? Freestyle slalom na rolkach.

Jazda na Rolkach
Video instruktażowe z udziałem Eweliny Czapli (zawodniczki Powerslide FSK Team) pokazujące jak poprawnie wykonać jeden z podstawowych trików slalomach o nazwie Cross.

Jak zrobić Crazy na rolkach? Nauka trików Freestyle Slalom.

Inne Sporty
Video instruktażowe z udziałem Alexandre Claris'a (zawodnika Seba International Team) pokazujące jak poprawnie wykonać jeden z podstawowych trików slalomach o nazwie Crazy.