Tag: Zasady poker

rozbierany poker

Jak grać w rozbieranego pokera?

Poradnik Seksualny
Chcesz wprowadzić troszkę pikanterii i emocji do wieczornej gry w pokera? Zaproponuj współgraczom rozbieranego pokera. Z oczywistych powodów, tego typu gra powinna być przeznaczona tylko dla dorosłych. Rozbierany poker zawsze wzbudza mnóstwo emocji i doda pieprzyku Waszym zwykłym rozgrywkom.


Podobne porady

rozmowy o seksie

Jak rozmawiać z partnerem o pragnieniach erotycznych?

Poradnik Seksualny
Masz ochotę powiedzieć swojemu partnerowi o swoich oczekiwaniach w łóżku, ale ile razy próbujesz otworzyć usta ogarnia cię fala zawstydzenia? Ci, którzy mają odwagę o tym mówić są obdarzeni nie kończącą się satysfakcją, więc nie wahaj się ani chwili, aby porozmawiać z partnerem o swoich pragnieniach erotycznych. Podążaj za naszymi wskazówkami, które pozwolą Ci przezwyciężyć obawy przed rozmową o seksie z partnerem.
miłość

Jak zaspokoić seksualne potrzeby swojego mężczyzny?

Poradnik Seksualny
Nie jest tajemnicą, że kobieta i mężczyzna mają inne spojrzenie na to co jest sexy. Wygląda na to, że niektórzy mężczyźni wydają się trochę zaskakujący w swoich potrzebach zaspokajania seksualnego apetytu. Szeroko rozumiane pożądanie seksualne mężczyzn, może nas czasem zaskoczyć, a tym samym przynieść rozczarowanie i niedomówienia w związku. Podążając za naszymi poradami, będziesz wiedzieć jak zaspokoić potrzeby mężczyzny i pomożemy odkryć sekrety tego co dla faceta jest sexy, co sprawi, że twój związek będzie kwitł.
fantazje erotyczne

Jak przenieść fantazje erotyczne do rzeczywistości?

Poradnik Seksualny
Odgrywanie różnych ról podczas seksu z partnerem może być niezwykle podniecające. Wiele z nas ma ukryte fantazje, które są nawet perwersyjne. Fantazje mogą stać się rzeczywiste i każdy z partnerów może odgrywać wybraną rolę, wybrany charakter rozpalając swoje namiętności. Ludzie często dodają pikanterii w życiu seksualnym dopiero wówczas, gdy staje się one nudne, albo rutyną. Wcale nie musisz czekać aż twoje relacje z partnerem dojdą aż do takiego etapu. Fantazje seksualne możesz urzeczywistniać, kiedy tylko masz taką ochotę.
gra w pokera

Jak grać w pokera?

Karty
Poker jest bardzo popularną grą karcianą. Często możemy obserwować celebrytów grających w pokera, również telewizja i przemysł filmowy propaguje tę grę. Chciałbyś zagrać, ale nie wiesz jak? Nie jest to bardzo skomplikowane. Podpowiadamy jak zabrać się za grę w pokera. Jak już załapiesz o co chodzi wciągniesz się całkowicie. Będziesz poszerzał grę o różne inne warianty (a jest ich wiele) i będziesz doskonalił swoje umiejętności pokerowe.
poker texas hold'em

Jak grac w pokera texas holdem?

Karty
Jest to najpopularniejsza na świecie odmiana pokera. Używa się pełnej talii kart, czyli talii składającej się z 52 kart. W Teksas Holdem może grać od dwóch do dziesięciu graczy. Cechą charakterystyczną tej odmiany pokera jest to, że niektóre karty leżą na stole odkryte i widoczne dla wszystkich graczy. Jak grać w Teksas Holdem? Już radzimy!
Para w łóżku

Jak urozmaicić współżycie?

Poradnik Seksualny
Po pewnym czasie każda z par stara się eksperymentować z nowymi pozycjami seksualnymi. Wydaje się to rzeczą prostą, ale czasem może budzić obawy. Nie bój się jednak próbować nowych pozycji. Nieraz mała zmiana może dostarczyć nam niesamowitych doznań. Poniżej znajdziesz wskazówki, jak urozmaicić swoje życie seksualne.
Striptiz

Jak zrobić striptiz?

Poradnik Seksualny
Zrobienie striptizu przed swoim partnerem może być wspaniałym sposobem na dodanie nieco pikanterii swojemu życiu erotycznemu. Nie musisz być utalentowaną tancerką ani instalować w swoim domu rurki do tańca. Jedyne czego potrzebujesz to trochę odwagi i szaleństwa. Pokazanie swojego seksapilu może być wielkim przełomem nie tylko dla Ciebie, ale również dla Twojej "widowni". Poniżej znajdziesz kilka prostych kroków, które pomogą Ci zaplanować taniec erotyczny.