Tag: Sposoby składania serwetek papierowych

serwetka w kształcie zająca

Jak złożyć serwetkę w zająca?

Materiały i elementy dekoracyjne
Fantazyjnie złożona serwetka będzie nieocenioną ozdobą każdego stołu. Możemy je składać w przeróżne wymyślne kształty, lub po prostu w proste formy. Poniżej prezentujemy jak złożyć serwetkę, aby miała kształt zająca. Nie jest to nic trudnego a na pewno zachwyci najbardziej wymagających gości.
składanie serwetki w rajskiego ptaka

Jak złożyć serwetkę w rajskiego ptaka?

Materiały i elementy dekoracyjne
Pięknie złożone serwetki są ozdobą niejednego stołu. Goście będą zachwyceni fantazyjnym wystrojem, a Ty dumna, bo wykonasz go własnoręcznie. Do wykonania rajskiego ptaka, będziesz potrzebować raczej sztywnej serwetki. To nie jest trudne. Do dzieła!
składanie serwetek

Jak składać serwetki na stół?·

Materiały i elementy dekoracyjne
Chcesz zaskoczyć gości oryginalnym nakryciem stołu? Na pewno będą zachwyceni, jeśli złożysz serwetki w elegancki sposób. Serwetki potrafią być prawdziwą ozdobą stołu, pod warunkiem, że są pięknie złożone. Podpowiadamy Ci, jak złożyć serwetki, aby móc ‘schować’ w nich sztućce dla Twoich gości, a jednocześnie żeby przyozdobiły Twój stół.
serwetka złożona w piramidę

Jak złożyć serwetkę w piramidę?·

Materiały i elementy dekoracyjne
Ta elegancka serwetka upiększy Twój stół. Złożenie serwetki w piramidę nie wymaga zbyt wielu umiejętności i czasu. Jest to bardzo proste w wykonaniu i szybkie.
składanie serwetki w strzałę

Jak złożyć serwetkę w strzałę?·

Materiały i elementy dekoracyjne
Ta metoda składania serwetki jest bardzo prosta i może być wykonana na prawie każdym rodzaju serwetki. Dodaj swojemu stołowi elegancji i ozdób go pięknie złożonymi serwetkami. Zachwycisz gości i stworzysz poczucie estetyki.
serwetka świąteczna

Jak składać serwetki w choinkę?

Dekoracje Bożonarodzeniowe
Warto pomyśleć o udekorowaniu stołu, aby i na nim było widać, że są Święta Bożego Narodzenia. W tym celu możemy postawić na stole jakieś bombki czy położyć świerkowe gałązki. Ale myślę, że fajnym pomysłem będzie złożenie serwetek w choinkę. Serwetki oczywiście najlepiej żeby były zielone.
serwetka złożona w kimono

Jak złożyć serwetkę w kimono?

Materiały i elementy dekoracyjne
Do tego projektu potrzebujesz dużej materiałowej serwetki. Może też być ładna chustka lub po prostu kawałek wybranego materiału. Z małej wymiarowo serwetki niestety tak fajnego efektu nie będzie.
Serwetka złożona w gwiazdę

Jak składać serwetki w gwiazdy?·

Dekoracje Bożonarodzeniowe
Jeśli chcesz zadbać o każdy szczegół na wigilijnym stole, nie zapomnij o eleganckim złożeniu serwetek - najlepiej w gwiazdki. Możesz być pewna, że twoi bliscy będą zachwyceni tym oryginalnym pomysłem. Wbrew powszechnemu przekonaniu wykonanie takiej serwetki wcale nie jest skomplikowane, ani pracochłonne. Dzięki serwetkowym gwiazdkom na stole zapanuje świąteczną atmosfera zanim jeszcze pojawia się na nim potrawy. Poniżej znajdziecie wskazówki, które rozwieją wszystkie wasze wątpliwości.
serwetka złożona w choinkę

Jak złożyć serwetkę w choinkę?

Materiały i elementy dekoracyjne
Szukasz pomysłu na udekorowanie świątecznego stołu? Nie ma nic prostszego niż odpowiednie złożenie serwetek. Jako, że Boże Narodzenie kojarzy się przede wszystkim z choinką, więc można serwetki przemienić w choinki. Najodpowiedniejsze będą oczywiście serwetki w kolorze zielonym.
Składanie serwetek na święta - choinki

Jak składać serwetki w bożonarodzeniowe choinki?

Dekoracje świąteczne
Poniżej znajdziesz instrukcję składania serwetek w bożonarodzeniowe choinki. Jest to bardzo łatwe a efekt niesamowity. Goście z pewnością będą zachwyceni!