Tag: Rak leczenie

onkolog

Jak przygotować się do wizyty u onkologa?

Leczenie Raka
Jeśli mamy jakiekolwiek dolegliwości budzące nasz niepokój i podejrzenie nowotworu, bo np. ktoś w rodzinie już chorował, nie czekajmy, tylko jak najszybciej skonsultujmy się z onkologiem. Nie potrzebujemy skierowania. Do tego specjalisty możemy zapisać się na bezpłatną wizytę w ramach ubezpieczenia zdrowotnego. Wizytę u onkologa może zasugerować nam inny specjalista. Od 1 stycznia 2015 roku możemy zostać skierowani przez lekarza Podstawowej Opieki Zdrowotnej (POZ) w ramach tzw. pakietu onkologicznego, gdy wstępne badania sugerują możliwość nowotworu. W jakikolwiek sposób trafimy do onkologa, ta wizyta na pewno będzie jedną z najważniejszych w naszym życiu. Dlatego warto w pełni ją wykorzystać, dobrze się do niej przygotować.
mammografia

Zielona karta onkologiczna - do czego uprawnia?

Leczenie Raka
Od 1 stycznia 2015 roku wszedł w życie tzw. pakiet onkologiczny. Dzięki niemu pacjent będzie miał szybszy dostęp do terapii antyrakowej. Zmiany mają zapewniać chorym kompleksową opiekę medyczną od badań diagnostycznych do zakończenia leczenia. Pakiet ten obejmuje jednak tylko pacjentów ze zdiagnozowanymi nowotworami złośliwymi. Łagodne zmiany nowotworowe nie będą leczone w tym trybie. Do czego uprawnia zielona karta onkologiczna? Tego dowiesz się z dalszej części artykułu.
metoda szewczenki

Jak leczyć raka metodą Szewczenki?

Inny Rak
Metoda Szewczenki jest stosowana do leczenia wielu nieuleczalnych chorób. Rak, mięsak, marskość wątroby, zapalenie wątroby, trzustki, nerek, wrzody, cukrzyca, nadciśnienie, zapalenie stawów, astma i wiele innych. Sposób ten opiera się tylko o dwa składniki: wódkę i olej. Połączenie tych dwóch składników przynosi pozytywne wyniki w leczeniu. Wzmacnia układ odpornościowy i przywraca chęć życia. Przeczytaj artykuł, aby poznać metodę leczenia Mikołaja Szewczenki.
ochrona przed rakiem

3 produkty, które chronią przed rakiem

Inny Rak
Badania medyczne potwierdziły korzyści kurkumy, którą przez wiele lat indyjskie kobiety stosują jako przyprawę. Kurkuma zawiera ogromną ilość przeciwutleniaczy – substancji, które zapobiegają powstawaniu komórek nowotworowych. Indyjskie kobiety uważają, że ta przyprawa pomaga im zachować młodość i piękno. Jak przygotować miksturę dzięki, której wzmocnisz organizm i zwalczysz komórki nowotworowe? Dowiesz się z tego artykułu.