Tag: Origami krok po kroku

duch origami

Jak zrobić ducha origami?

Zabawy dla Dzieci
W wielu krajach Halloween jest urządzane na dzień przed dniem Wszystkich Świętych – 31 października. Z roku na rok przybywa zwolenników tego święta i dekoracje w postaci szczerzących się dyni, duchów i wiedźm już nikogo nie dziwią. Jest rewelacyjną okazją do spotkań z przyjaciółmi czy urządzenia przyjęcia dla dzieci. Jeśli chcesz stworzyć niepowtarzalny klimat na swoim przyjęciu z okazji Halloween duszki z origami mogą być ciekawą dekoracją pokoju. Zobacz nasz filmik i przekonaj się jakie to proste.
Mikołaj origami

Jak zrobić Mikołaja origami?

Dekoracje Bożonarodzeniowe
Mikołajki wykonane z papieru mogą być śliczną ozdobą półki z książkami czy szafy. Możesz je właściwie postawić w każdym miejscu i wykorzystać w dowolny sposób. Zawsze będę się prezentowały rewelacyjnie a co najważniejsze - dodadzą ducha świąt Bożego Narodzenia każdemu pomieszczeniu.
serce origami

Jak zrobić bijące serce - origami?

Origami
Bijące serduszko zrobione z papieru możesz podarować osobie którą kochasz - chłopakowi, dziewczynie, przyjacielowi czy rodzicom. Wykonanie serduszka jest bardzo proste a efekt zaskakujący. Serduszko naprawdę bije!
kubeczki origami na drobiazgi

Jak zrobić kubeczki origami na drobiazgi?

Zabawy dla Dzieci
Proponuję zrobienie małych kubeczków, które mogą być przydatne na bal dla dzieci. Możesz w nich zaserwować drobne cukierki, draże. Możesz również je podarować swoim przyjaciołom.
choinka origami

Jak zrobić choinkę origami?

Dekoracje Bożonarodzeniowe
Robienie i ozdabianie choinek z papieru jest bardzo proste - o wiele łatwiejsze, niż wydaje się to na poniższych zdjęciach. Choinki origami są śliczną ozdobą półek w okresie Bożego Narodzenia. Mogą również służyć jako ozdoby choinkowe.
lilia origami

Jak zrobić lilię origami?·

Origami
Orgiami to sposób na relaks i doskonały pomysł na zabawienie dzieci w domu, gdy pada lub jest duży mróz. Dzięki sztuce orgiami możesz też stworzyć wiele niesamowitych ozdób takich jak np. piękny bukiet kwiatów. Możesz stworzyć bardzo różnorodne kwiaty. Poniżej znajdziesz instrukcję jak zrobić lilię origami. Nie jest to trudne nawet, jeżeli nigdy wcześniej tego nie robiłeś. Cały proces właściwie składa się z kilku kroków, tylko niektóre trzeba kilkakrotnie powtórzyć, ale warto - w zaledwie kilka minut możesz stworzyć wspaniały kwiat, a jeśli poświęcisz trochę więcej czasu nawet cały bukiet.
smok origami

Jak zrobić smoka origami?

Origami
Zrobienie smoka origami może i jest wyzwaniem, ale przynosi dużo satysfakcji. Nie jest to zadanie dla początkujących, ale jeśli tylko masz tzw. smykałkę do tego, bierz się do dzieła! Jeśli postąpisz zgodnie z wskazówkami, efekt może przejść Twoje oczekiwania.
Origami - papier toaletowy

Jak udekorować papier toaletowy - statek origami?·

Origami
Składać możemy nie tylko karteczki ale również ręczniki, serwetki czy papier toaletowy. Wszystko po to, aby było nam bardziej przyjemnie korzystać z codziennych przedmiotów.
Papier toaletowy - serce origami

Jak udekorować papier toaletowy - serce?·

Origami
Pewnie spotkałaś się już z dekorowaniem ręczników i papierów toaletowych w hotelach. Dzięki takim dekoracjom jako gość hotelowy czułaś się ważna i wyróżniona. Poza tym, czy to nie śliczne? Taka drobna rzecz a tak cieszy. Zatem jeśli spodziewasz się gości, lub chcesz zrobić niespodziankę swojemu dziecku, rodzicom czy teściom proponuję zaskoczenie ich papierem toaletowym złożonym w serce.
origami z papieru toaletowego

Jak zrobić origami z papieru toaletowego (marszczona zakładka)?

Origami
Zastanawiasz się jak przygotować toaletę dla gości. Oczywiście nie będę tu mówić o sprzątaniu, bo to jest oczywiste. Mam na myśli udekorowanie w fajny sposób toalety. Pomyślałam więc o papierze toaletowym. Może efekt nie będzie zbyt długi bo pierwszy gość, który wejdzie do toalety pewnie 'zniszczy' naszą dekorację, ale i tak warto.