Tag: Urządzanie wnętrz

nowy wystrój pokoju

Jak ożywić pokój?

Kolory i wzory w dekoracji
Podoba ci się twoje mieszkanie, a mimo to myślisz, że w twoim pokoju czegoś brakuje? Oto proste rozwiązanie. Zastosuj się do opisanych tu wskazówek, a natychmiast ożywisz twój pokój i sprawisz, że będzie przytulny i profesjonalnie wykończony.
tani wystrój mieszkania

Jak tanio urządzić mieszkanie?

Stylizacja wnętrz
No więc właśnie wprowadziłaś się do swojego wymarzonego mieszkanka i poszukujesz inspiracji w jego gustownym, efektownym urządzeniu. Chcesz zamienić te nudne, szare miejsca w coś niesamowitego i tchnąć w nie trochę życia. Chcesz dobrze się czuć w swoim domu i mieć piękne wnętrza tanim kosztem – kto nie chce. Ale są pewne sztuczki, dzięki którym za małe pieniądze, można zrobić w domu coś fajnego.
balkon

Jak udekorować balkon?

Stylizacja wnętrz
Podwórko to nie jedyny sposób na posiadanie własnego kawałka zieleni. Dowiedz się jak zamienić nudny balkon w cudowne miejsce. Balkony mieszkań są bardzo często źle wykorzystywane. Służą one jako miejsce do przechowywania rowerów, niepotrzebnych rzeczy, a nie jako miejsce do odpoczynku. Przy odrobinie chęci każdy z nas może zmienić swój balkon w piękny raj na świeżym powietrzu.
funkcjonalny salon

Jak tanio urządzić funkcjonalne mieszkanie?·

Stylizacja wnętrz
Czujesz, że chciałabyś coś zmienić w swoim mieszkaniu, ale nie masz wystarczająco dużego budżetu? Jest wiele kreatywnych sposobów, aby odświeżyć dekoracje mieszkania bez konieczności napadania na bank :) Kiedy mamy dość mocno ograniczony budżet, najlepszym sposobem jest wykorzystanie, jak największej liczby starych mebli. Nowy wygląd możemy uzyskać dzięki zmianie koloru ścian, czy odnowieniu mebli. Uzyskamy nowy image ulubionej sofy, jeśli zmienimy jej obicie, czy dodamy nowe poduchy. Popatrz świeżym okiem na swoje mieszkanie, skup się na pozytywnych atrybutach pokoi. Podkreśl najpiękniejsze elementy aranżacji. Zmień zestawienia, które nie bardzo ze sobą współgrają.
stylowe mieszkanie

Jak urządzić mieszkanie w starym stylu?

Style aranżacji
Obecnie panuje moda na nowoczesne wnętrza. Prostota i minimalizm opanowały aranżacje. Jeżeli jednak nie jesteś fanem/fanką nowoczesnych wnętrz, nie przejmuj się! Klasyczny styl nigdy nie wychodzi z mody. Obawiasz się, że może to kosztować majątek? Cóż, z pewnością nie uzyskasz stylowego wnętrza niewielkim kosztem, ale może Cię to kosztować znacznie mniej, niż myślisz. Wystarczy trochę pomysłowości, złota rączka, rzeczy w spadku. Nie musisz być bogaczem, aby mieć stylowe mieszkanie. Wystarczy, że postąpisz wedle paru prostych reguł.
przykładowa aranżacja salonu

Jak zaaranżować salon?·

Planowanie aranżacji wnętrz
Każdy z nas ma wobec salonu nieco inne wymagania. W niektórych domach jest to miejsce rodzinnych spotkań, w innych reprezentatywny pokój, który używany jest wyłącznie do przyjmowania gości. Funkcjonalność salonu to główny czynnik, który trzeba wziąć pod uwagę podczas jego aranżacji. Poniżej dowiesz się jak zaaranżować salon, w jaki sposób dobrać i rozmieścić meble oraz na co zwrócić uwagę, by pomieszczenie to uczynić centralnym punktem całego domu.
mały pokój

Jak urządzić mały pokój?

Planowanie aranżacji wnętrz
Urządzając małe przestrzenie należy kierować się zasadą umieszczania w nich wyłącznie rzeczy, które naprawdę kochasz i które są ci niezbędne. W małym pokoju nie ma miejsca na nic, co nie sprawiałoby ci radości. Bardziej praktyczne wskazówki dotyczące aranżacji małych pomieszczeń znajdziesz poniżej.