Tag: Skrzypiące wycieraczki

Wycieraczki samochodowe

Skrzypiące wycieraczki

Porady dla Kierowcy
Skrzypienie wycieraczek samochodowych doprowadza Cię do szału? Codziennie musisz ich używać, bo pada deszcz lub śnieg, a masz długą drogę do pracy i bez nich nie możesz się obejść? Poniżej znajdziesz instrukcje jak na zawsze usunąć denerwujący zgrzyt i pisk wycieraczek na szybie samochodu.


Podobne porady

wymiana wycieraczek

Jak wymienić wycieraczki?·

Samodzielne Utrzymanie Samochodu
Dlaczego tak jest, że nigdy nie pamiętamy o wymianie naszych wycieraczek samochodowych? Przecież są one tanie i łatwo je zainstalować. Czas więc usunąć starą zużytą gumę z przedniej szyby. Poczekaj na suchą słoneczną pogodę i przeczytaj poniższe kroki, aby dowiedzieć się jak wymienić wycieraczki. Nie zajmie ci to dłużej, niż 10 minut.
Wypadek drogowy

Jak uniknąć wypadku?

Bezpieczna Jazda
Prędkość jest głównym czynnikiem sprawczym większości wypadków. Zbyt szybka jazda, stan naszych dróg, pogoda, stan pojazdu, zmęczenie kierowcy zwiększają niebezpieczeństwo wypadku. Deszcz, śnieg, mróz i zły stan nawierzchni spowodowany innymi czynnikami mogą dramatycznie zwiększyć drogę hamowania. Dodaj do tego zużyte opony i nie w pełni sprawne hamulce i ta odległość jeszcze wzrośnie. Do tego słabe umiejętności kierowcy mogą sprawić, że w pewnych sytuacjach uniknięcie wypadku jest praktycznie niemożliwe. Poniżej znajdziesz kilka wskazówek jak uniknąć wypadku.
ubezpieczenie samochodu :)

Jak wybrać dobre ubezpieczenie samochodu?

Towarzystwa Ubezpieczeniowe
Od jakiegoś czasu w segmencie ubezpieczeń samochodowych nie mamy tylko jednego monopolisty, a wiele firm ostro konkurujących ze sobą o klienta. Oczywiście dla samego klienta ta sytuacja jest niezwykle korzystna, gdyż ubezpieczyciele coraz to bardziej prześcigają się w pomysłach w walce o nasze portfele. Jak w gąszczu ofert wybrać tę najkorzystniejszą?
głośniki samochodowe

Jak wybrać i zamontować głośniki samochodowe?

Tuningowanie
Fabryczny sprzęt często nie spełnia naszych oczekiwań co do jakości muzyki. Zamontowanie w samochodzie głośników stanowi doskonały sposób na poprawę jakości dźwięku. Pamiętajcie, że staranność montażu również decyduje o jakości dźwięku. Zanim zabierzemy się do pracy należy zlokalizować miejsce, w którym je zamontujemy. Zła lokalizacja może zepsuć jakość dźwięku nawet, jeśli dysponujemy naprawdę dobrym sprzętem. Oto krótki poradnik dotyczący wymiany sprzętu car audio.
Drzwi do domu

Jak naprawić skrzypiące drzwi?

Drzwi
Skrzypiące drzwi podobnie jak cieknący kran potrafią prawdziwie doprowadzić człowieka do szewskiej pasji. Zwłaszcza gdy w domu panuje nerwowa atmosfera, takie powolne, leniwe i wyzywające skrzypienie może ostatecznie wyprowadzić nerwusa z równowagi. Z drugiej strony nerwowa osoba powinna się czymś zająć aby odciągnąć myśli od źródła nerwów i nieco się wyciszyć a naprawa skrzypiących drzwi może być wtedy świetnym sposobem na uspokojenie.
fotelik samochodowy

Jak wybrać fotelik dla dziecka?

Bezpieczeństwo Dziecka
W sklepach roi się od fasonów, rozmiarów i przeróżnych kolorów fotelików dla dzieci. Czym sugerować się przy zakupie i jak wybrać ten najbardziej odpowiedni fotelik dla naszego dziecka? Przeczytaj artykuł i dowiedz się wszystkiego na ten temat!
Co zrobić żeby łóżko nie skrzypiało

Cztery sposoby, jak wyciszyć skrzypiące łóżko

Drobne Naprawy Domowe

Nawet jeśli nie cierpisz na chroniczną bezsenność, zakłócenia snu mogą wpływać na twoją wagę, nastrój, zdrowie psychiczne, a nawet geny. Trudno uniknąć bezsenności, jeśli przeżywamy stres, źle się czujemy lub mamy hałaśliwych sąsiadów. Jednak to, co nigdy nie powinno nam zakłócać snu, to skrzypiące łóżko. Oto kilka szybkich i łatwych sposobów przy użyciu przedmiotów, które na pewno macie w domu. Dzięki nim będziecie mogli spać spokojnie i wy, i wasi sąsiedzi, jeśli ich macie.