Tag: Zamek błyskawiczny

zepsuty zamek błyskawiczny

Jak naprawić zamek błyskawiczny?

Krawiectwo i Przerabianie Ubrań
Czasami ząbki w zamku błyskawicznym nie układają się prawidłowo i powodują rozchodzenie się suwaka. W tym momencie większość ludzi spisuje na straty całe ubranie, ale nie jest to konieczne, zamek można naprawić. Poniżej znajdziesz wskazówki jak naprawić zamek błyskawiczny.
Jak ozdobić balerinki zamkiem błyskawicznym

Jak ozdobić balerinki zamkiem błyskawicznym?·

Krawiectwo i Przerabianie Ubrań
Kupiłaś zwykłe baleriny, ale stwierdziłaś, że jednak chciałabyś, aby nie były takie zwykłe? To nic trudnego. Możesz swoje buciki ozdobić samodzielnie na kilka sposobów, nie musisz kupować nowych. A jednym z tych sposobów jest zamek błyskawiczny, bardzo modny w tym sezonie. Zobacz sama jakie to proste.
pierścionek z zamka

Jak zrobić pierścionek z zamka?

Robienie biżuterii
Pierścionek z zamka? Obecnie wszystko zrobione z zamka jest trendy, więc czemu nie nosić i pierścionka zrobionego właśnie z zamka błyskawicznego. Prosty pomysł, a pierścionek wygląda ślicznie. Przekonaj się sama.
naszyjnik z zamków

Jak zrobić naszyjnik z zamka?

Robienie biżuterii
Naszyjniki są bardzo modne, zwłaszcza te duże, kolorowe, zauważalne i zrobione z dziwnych rzeczy. Generalnie im dziwniejszy naszyjnik, tym lepiej. Pokażę Wam, jak szybko i łatwo zrobić naszyjnik z plastikowych zamków błyskawicznych. Kilka chwil, odrobina cierpliwości i nietuzinkowy naszyjnik gotowy. Bądź modna w tym sezonie. Postaw na biżuterię z zamków.
prosty naszyjnik z zamka

Jak zrobić prosty naszyjnik z zamka?

Robienie biżuterii
Kolejny pomysł na naszyjnik z wykorzystaniem zamka błyskawicznego. I w sumie tyle. Wystarczy Ci sam zamek, tylko i wyłącznie on jeden aby zrobić fajny kawałek biżuterii. Przekonaj się sama jakie to proste i wytworne zarazem.
zamek na słoiku

Jak ozdobić słoik zamkiem?

Materiały i elementy dekoracyjne
Jeśli chcesz masz za dużo słoików i nie wiesz co z nimi zrobić, a żal Ci ich wyrzucać możesz je ciekawie ozdobić i wykorzystać. Proponuję obklejenie słoików zamkami błyskawicznymi. Super prosty sposób, efekt wręcz rewelacyjny. Takie słoiki możesz zaaranżować na biżuterię, skarbonkę, wazonik czy na kredki dla dziecka.
stożkowy naszyjnik z zamka

Jak zrobić stożkowy naszyjnik z zamka?

Robienie biżuterii
Ozdoby i biżuteria z zamka błyskawicznego zawładnęły modą. I mimo, iż niektórzy uważają, że zamki nie są już trendy to jednak ich wielbiciele, a przede wszystkim właścicielki nie zrezygnują z nich tak szybko, o ile w ogóle. Z zamka można zrobić ciekawe kształty, jak na przykład stożek. A stąd już jeden malutki krok do naszyjnika.