Tag: Zepsuty zamek

zepsuty zamek błyskawiczny

Jak naprawić zamek błyskawiczny?

Krawiectwo i Przerabianie Ubrań
Czasami ząbki w zamku błyskawicznym nie układają się prawidłowo i powodują rozchodzenie się suwaka. W tym momencie większość ludzi spisuje na straty całe ubranie, ale nie jest to konieczne, zamek można naprawić. Poniżej znajdziesz wskazówki jak naprawić zamek błyskawiczny.


Podobne porady

Makijaż na Halloween - zamek błyskawiczny

Jak zrobić makijaż halloweenowy - zamek błyskawiczny?

Przebrania na Halloween
Jeśli chcesz zabłysnąć makijażem na Halloween zapoznaj się z poniższą instrukcją i naklej sobie na twarz zamek błyskawiczny. Twoja twarz będzie wyglądać jak uszyta z materiału - doskonały makijaż dla wszystkich, którzy przebierają się za Frankensteina, wampira czy inną fantastyczną i groźną postać.
kwiatek z zamka błyskawicznego

Jak zrobić kwiatki z zamka błyskawicznego?

Krawiectwo i Przerabianie Ubrań
Z zamków można tworzyć ciekawe rzeczy. A są one ostatnio bardzo modne. Widzimy je już nie tylko na naszych ubraniach – i nie są one tam bynajmniej tylko i wyłącznie w celach użytkowych, ale ozdobnych. Ozdabiają też nasze obuwie, torebki i paski. Coraz częściej widzimy je w różnych miejscach, w których znajdują się tylko i wyłącznie dla okrasy. Można też z nich zrobić kwiatki na przykład na poduszki lub broszki. Zobacz jakie to proste. I bardzo na czasie.
naszyjnik z zamków

Jak zrobić naszyjnik z zamka?

Robienie biżuterii
Naszyjniki są bardzo modne, zwłaszcza te duże, kolorowe, zauważalne i zrobione z dziwnych rzeczy. Generalnie im dziwniejszy naszyjnik, tym lepiej. Pokażę Wam, jak szybko i łatwo zrobić naszyjnik z plastikowych zamków błyskawicznych. Kilka chwil, odrobina cierpliwości i nietuzinkowy naszyjnik gotowy. Bądź modna w tym sezonie. Postaw na biżuterię z zamków.
naszyjnik z zamka błyskawicznego

Jak zrobić naszyjnik z zamka błyskawicznego?

Robienie biżuterii
Modna biżuteria stawia na niebanalność. Wszystko musi być proste, a co najważniejsze handmade. Ręcznie robiona biżuteria święci triumfy. Bardzo mocnym i modnym akcentem jest biżuteria zrobiona z zamków błyskawicznych. Zobacz jak w bardzo prosty sposób możesz zrobić sobie trendy naszyjnik z zamka błyskawicznego.
Kolczyki ozdobione zamkiem błyskawicznym

Jak ozdobić kolczyki zamkiem błyskawicznym?·

Robienie biżuterii
Zamek błyskawiczny należy do popularnych akcesoriów a jego industrialny wygląd rodem z lat 80' przyciąga uwagę. Dlatego dobrym pomysłem jest ozdobić zwykłe okrągłe kolczyki takim zamkiem. Jest to bardzo proste, potrzebne będą ci tylko:
bransoletka z zamka błyskawicznego

Jak zrobić bransoletkę z zamka błyskawicznego?·

Robienie biżuterii
Szukasz pomysłu na ciekawą bransoletkę, na fajny projekt, prezent dla bliskiej osoby lub po prostu chcesz zrobić coś kreatywnego to jest miejsce właśnie dla Ciebie. Na pewno masz gdzieś zachomikowane jakieś zamki błyskawiczne. Dorwij jakiś dłuższy i zrób z niego bransoletkę. Gwarantuję, że jest to prostsze niż Ci się wydaje. Nie przekonasz się jeśli nie spróbujesz.
bransoletka z zamków

Jak zrobić kolorową bransoletkę z zamków błyskawicznych?

Robienie biżuterii
Znudziły ci się wszystkie twoje bransoletki? Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, by wybrać się do sklepu i kupić kolejną do swojej kolekcji. Ale czy nie lepiej poświęcić odrobinę czasu i zrobić oryginalną i niepowtarzalną biżuterię samodzielnie? Do wykonania tej pięknej tęczowej bransoletki będziesz potrzebować czterech zamków błyskawicznych w różnych kolorach oraz prostokątnego kawałka filcu.