Tag: Spakować dziecko

walizki dla dzieci

Jak pomóc dziecku spakować się na kolonię?

Podróżowanie z Dzieckiem
Zawsze przychodzi ten czas kiedy trzeba pozwolić naszemu dziecku na wyjazd na kolonię. Jednym rodzicom przychodzi to łatwiej, innym trudniej, ale w końcu każdego to czeka. Trzeba sobie uświadomić też, że dziecko powinno być odpowiednio spakowane na taki wyjazd. Nie pakujmy dziecka samodzielnie, bo nie będzie tak naprawdę gdzie i co ma pochowane. Zresztą, czy nie chodzi o to, żeby nauczyć nasze dziecko samodzielności. Zamiast robić wszystko za nie, pomóżmy mu w pakowaniu.

10 rewelacyjnych sposobów na spakowanie wakacyjnej walizki

Podróż i Zakupy
Jeśli nie wiesz, co to stres związany z pakowaniem się na wakacje, jesteś albo beznamiętnym robotem, albo lubisz podróżować tylko z najpotrzebniejszymi rzeczami. Istnieje jednak kilka sposobów na szybkie i bezproblemowe pakowanie. Dzięki nim zawsze będziesz mieć sytuację pod kontrolą. 1. Nie składaj swoich ubrań – roluj je! Doskonałym sposobem na maksymalne wykorzystanie miejsca w walizce jest zrolowanie ubrań. Dzięki temu nawet niewielkich rozmiarów walizka może pomieścić najpotrzebniejszą na wakacjach garderobę: 3 pary spodenek, 3 pary majtek, 3 pary dżinsów, 1 spódnicę, 2 kostiumy kąpielowe, 3 cienkie swetry, 10 koszulek, 5 bluzek i 4 sukienki.


Podobne porady

Wycieczka w góry

Co zabrać w góry?

Ogólne porady
Wędrówki po górach są bardzo popularną formą aktywnej rozrywki. Jednak niestety nadal zbyt często zdarzają się amatorzy wycieczek, którzy ruszają na wyprawę bez odpowiedniego przygotowania i sprzętu. Nasza nacja ma w krwi samodzielność i niezależność, jednak nieodpowiedzialne postępowanie w górach może skończyć się tragicznie. Nieodpowiednie przygotowanie może nas skutecznie zniechęcić do pieszych wędrówek, ponieważ nie ma nic bardziej meczącego niż bolesne obtarcia na stopach, którym nie potrafimy zaradzić, lub palące uczucie pragnienia, gdy nie mamy ze sobą, ani odrobiny wody. Warto więc zapoznać się z podstawową listą rzeczy potrzebnych nam na wycieczkach i pamiętać o niej w przyszłości.