Tag: Praca wakacje

praca na wakacje

Jak znaleźć pracę na wakacje?

Pierwsza praca
Wakacje to czas wolny od szkoły, a tym samym okazja do wakacyjnego zarobku. Poniższy artykuł podpowiada jak zabrać się za poszukiwanie pracy wakacyjnej. Jest on skierowany zwłaszcza do starszych nastolatków.
praca sezonowa

Jak znaleźć pracę sezonową i nie zostać oszukanym?

Znalezienie Pracy
Zwłaszcza w okresie letnich wakacji możemy znaleźć bez większego problemu pracę sezonową, ponieważ otwierają się liczne kawiarnie, „ogródki” restauracyjne, wypożyczalnie sprzętu turystycznego i ośrodki wypoczynkowe. Na okres lata mogą szukać zatrudnienia zarówno licealiści, jak i studenci, którzy chcą się trochę usamodzielnić. Możemy również zatrudnić się przy zbieraniu owoców i warzyw. Poniżej przedstawiamy kilka dobrych rad jak znaleźć pracę i nie zostać oszukanym przez pracodawcę.


Podobne porady

praca po studiach, praca dla absolwent, praca dla absolwentów

Jak znaleźć pracę po studiach?

Znalezienie Pracy
Każdy absolwent wyższej uczelni w dniu otrzymania dyplomu myśli, że świat stoi przed nim otworem. Jednak gdy tylko opuści uczelniane mury przekonuje się, że rynek pełen jest bezrobotnych magistrów i inżynierów, a wyższe wykształcenie nie stanowi gwarancji zatrudnienia. Co zrobić, żeby znaleźć pracę po studiach? To pytanie zadaje sobie co roku kilkaset tysięcy młodych ludzi. Oto kilka porad, które mogą pomóc ci odnaleźć się w tej nowej rzeczywistości.
Praca tymczasowa - czy warto

Praca tymczasowa - czy warto?

Aktywne Szukanie Pracy
Gdy znalezienie stałej pracy jest trudne, warto pomyśleć o tymczasowym zajęciu. Daje ono pracownikowi wiele uprawnień. Praca tymczasowa to dobre rozwiązanie dla osób, które nie mogą znaleźć stałego zajęcia albo zależy im na zdobyciu doświadczenia. Należy jej szukać w agencjach pracy tymczasowej. Pracownik podpisuje z agencją umowę o pracę i ma z tego tytułu pełne ubezpieczenie. Angaż zawsze jest terminowy i zawiera się go na czas określony lub na czas wykonania określonej pracy.