Tag: Maska

maska kota

Jak zrobić maskę kota?

Imprezy Noworoczne
Maska kota może być doskonałym dodatkiem do przebrania na bal sylwestrowy i inne podobne imprezy. Poniżej znajdziesz instrukcję jak zrobić balową maskę kota.
Maska z masy papierowej

Jak zrobić maskę z masy papierowej?

Przebrania na Halloween
Za pomocą masy papierowej możemy zrobić niemal wszystko. Najlepsze w niej jest to, że aby ją zrobić wystarczy jedynie mąka i woda. Najbardziej popularnym wyrobem z masy papierowej są maski. Maski tego typu możemy nosić podczas karnawału, na balach przebierańców i na Halloween. To, jaki będzie efekt końcowy, zależy tylko i wyłącznie od nas. Maskę po wyschnięciu możemy dowolnie malować i dekorować - efekt może być naprawdę powalający!
Maska ptaka

Jak zrobić maskę ptaka?

Przebrania na Halloween
Maski ptaków są bardzo popularne w podczas karnawału w Wenecji. Taką maskę możemy założyć na bal karnawałowy, bal przebierańców czy na Halloween. Wykonanie takiej maski zajmuje trochę czasu, jednak warto ją zrobić - będzie służyć nam na kilka lat.


Podobne porady

muchomor z papierowej torebki

Jak zrobić muchomora z papierowej torebki?

Materiały i elementy dekoracyjne
Idzie jesień. Trzeba pomyśleć o jesiennym udekorowaniu naszych domów. Możesz to zrobić stawiając tu i ówdzie papierowe muchomory. Jest to też dobry pomysł na spędzenie czasu z dzieckiem. Dziecko będzie mieć dużo frajdy, Ty będziesz mieć jesienną dekorację domu, a przecież czas spędzony razem jest bezcenny. Same korzyści.
Dynie z paper mache

Jak zrobić dynie z paper mache?·

Dekoracje na Halloween
Halloween zbliża się do nas wielkimi krokami, zatem warto zadbać o każdy szczegół, by ten był wyjątkowy dla nas i naszych dzieci. Dynie - koszyczki z paper mache są bardzo proste do wykonania. Mogą one służyć jako koszyki na słodycze lub jako ozdoba do domu czy ogrodu. Takie urocze dynie z pewnością zachwycą wasze dzieci i znajomych. Ich wykonanie nie jest skomplikowane. Poniżej znajdziecie dokładne wskazówki, które rozwieją wasze wątpliwości.
Kot z paper mache

Jak zrobić upiornego kota z paper mache?

Rzeźbienie
Upiorny kot zrobiony z papieru i masy paper mache ozdobi twój dom zarówno na Halloween jak i na okres całej jesieni. Jest bardzo prosty w wykonaniu inie wymaga dużego wysiłku. Poproś o pomoc dzieci, na pewno będą zainteresowane twoją propozycją. Możecie być pewni, że zachwyci niejedną osobę, która was odwiedzi. Poniżej znajdziecie wskazówki, które pomogą wam w zrobieniu upiornego koteczka, który uśmiecha się niczym Joker z batmana.
Gwiazda z paper mache

Jak zrobić gwiazdy z paper mache?

Choinka
Paper mache stwarza nam wiele możliwości, a w okresie przedświątecznym może stanowić dla nas inspirację do zrobienia oryginalnych ozdób choinkowych. Wbrew pozorom ich wykonanie wcale nie jest skomplikowane, ani nie wymaga od nas dużego wysiłku. Jeśli lubicie tworzyć niebanalne przedmioty, to w takim razie ta propozycja jest dla was stworzona. Poniżej znajdziecie wskazówki, które pomogą wam zrobić przepiękne dekoracje.
masa papierowa

Jak zrobić masę z papieru?

Zabawy dla Dzieci
Masa papierowa to materiał, z którego możemy zrobić świetne ozdoby, a nawet maskę na Andrzejki! Przeczytaj artykuł i poznaj prosty przepis na świetną masę papierową!