Tag: Golenie łona

bikini

Jak golić miejsca intymne?

Golenie
Golenie okolic bikini może zniechęcić niejedną z nas, zwłaszcza jeśli skóra łato ulega podrażnieniom. Podpowiadam jednak, jak zabrać się za to w prawidłowy sposób.

Najczęstsze błędy podczas golenia nóg

Pielęgnacja skóry
Miękkie, gładkie nogi są, zwłaszcza latem, wizytówką każdej kobiety. Choć wiele osób sięga po wosk do depilacji, to jest to dosyć kosztowna i bolesna metoda. Dużo tańszym i mniej bolesnym rozwiązaniem jest użycie maszynek do golenia. Następnym razem, gdy będziesz golić nogi, pamiętaj o tych wskazówkach.

1. Zapominasz o złuszczaniu
Użyj peelingu solnego przed prysznicem, aby podnieść włoski i przygotować skórę do golenia. Pozbycie się martwych komórek skóry, zapobiega również wrastaniu włosków i powstawaniu infekcji.


Podobne porady

gładkie nogi

Jak używać pasty cukrowej?

Depilacja woskiem
Pasta cukrowa znana jest ze swoich świetnych efektów i przewagi nad woskiem. Nie powoduje podrażnień, jest bardziej skuteczna, usuwa już naprawdę króciutkie włoski, nie lepi się, można ją spokojnie przygotować i stosować w domu, mogą ją stosować nawet osoby z żylakami. Ach, można by wymieniać i wymieniać. Ale jak powinno się prawidłowo stosować pastę cukrową? Odpowiedź i instruktaż w niniejszym artykule.
golenie się maszynką

Jak rzadziej się golić?

Golenie
Golenie się to jedna z tych rzeczy, nad którą większość kobiet nie chciałaby spędzać tak dużo czasu, jak jest to konieczne. Oczywiście nie da rady tego uniknąć całkowicie, ale można to znacznie usprawnić. Oto sześć wyjątkowo przydatnych trików. Wypróbuj przynajmniej kilka z nich, a na pewno zobaczysz pozytywne efekty szybciej niż myślisz.