Tag: Decoupage od czego zacząć

decoupage

Jak zrobić decoupage?

Inne projekty i wyroby
Decoupage jest to technika, która polega na ozdabianiu przedmiotów wykonanych z różnych materiałów [drewno, metal, plastik czy szkło] poprzez naklejanie na nie wzoru z papieru. Poszczególne warstwy papieru są pokrywane lakierem tak, aby papier wtopił się w powierzchnię i tworzył z nią jedna całość. Wzory powinny wyglądać tak, jakby były namalowane lub nadrukowane na wybranym obiekcie. Decoupage jest bardzo prostą metodą na ozdobienie prawie każdej powierzchni. Można się go bardzo szybko nauczyć. Zachęcam do spróbowania.


Podobne porady

planowanie budowy domu

Jak rozpocząć budowę domu?

Budowa domu
Zdecydowałeś się na budowę domu. Zanim jednak zatrudnisz firmę budowlaną musisz wykonać szereg czynności i zdobyć odpowiednie dokumenty. Poniżej przedstawiam krok po kroku co należy zrobić, aby rozpocząć budowę własnego domu.
rysunek drzewa

Jak narysować drzewo?·

Inne projekty i wyroby
Wielu artystów spędza długie godziny na poszukiwaniu drzewa, które najlepiej nadawałoby się do narysowania. Kiedy drzewo już się znajdzie, trzeba spędzić trochę czasu rysując je, a jako największą nagrodę za poświęcenie otrzymuje się najczęściej ugryzienia komarów. Ale żarty na bok. Drzewo jest stosunkowo łatwe do narysowania, ponieważ linie rysunku nie muszą być idealne, podobnie jak proporcje liści i gałęzi. Jeżeli sam chcesz spróbować, poniżej znajdziesz wskazówki jak narysować drzewo.
zagniatanie ciasta

Pieczenie ciast - podstawy

Podstawy pieczenia
Pieczenie ciast to sztuka, ale tylko wówczas, gdy nie posiadasz niezbędnego „know how”, które pozwoli ci od podstaw zrobić wszystko tak jak należy. Ważny jest nie tylko sam przepis, ale i dokładne odmierzanie ilości składników oraz wiedza w jaki sposób łączyć je, by otrzymać odpowiedniej konsystencji masy i ciasta. Poniżej znajdziesz kilkanaście podstawowych porad, które pozwolą ci zawsze otrzymać udane i smaczne wypieki.

Jak nauczyć się języka francuskiego w domu?

Nauka Języków Obcych
Wielu ludzi sądzi, że aby nauczyć się języka muszą wydać fortunę na kursy językowe. Nic bardziej mylnego! Istnieje mnóstwo sposobów, aby nauczyć się języka w domu. Co więcej, nauka w domu jest tak samo, a czasem nawet bardziej efektywna od tej w szkołach językowych. Zobacz więc, co zrobić, aby nauczyć się w domu języka francuskiego.
gotowanie

10 najważniejszych kulinarnych wskazówek dla początkujących

Podstawy gotowania
Nie każdy jest urodzonym kucharzem i niektórzy czują się zaniepokojeni na samą myśl, że muszą przyrządzić sobie sami posiłek. Ale oto mały sekret: to nie jest takie trudne, jak niektórzy twierdzą. Jeśli dopiero zaczynasz swoją przygodę z gotowaniem, oto kilka podstawowych porad na początek. Przeczytaj, a już wkrótce będziesz się delektować własnymi, zdrowymi potrawami przyrządzonymi w twojej kuchni.