Tag: Samolot z papieru

Jak zrobić samolot z papieru?

Zabawy dla Dzieci
Papierowe samolociki są świetną zabawą. Ich wykonanie jest dość dobrym sposobem zabicia czasu a ich puszczanie może stanowić rozrywkę w pochmurne dni, zwłaszcza jak puszcza się je w szkole podczas zajęć, lub w pracy, wtedy gdy szef nie patrzy.
samolot z papieru

Jak zrobić Samolot z Papieru?

Origami
Jeśli wydawało ci się, że zrobienie samolotu ze zwykłej kartki papieru jest proste, to oczywiste, że nigdy nie próbowałeś tego zrobić. Jak mówią: praktyka czyni mistrza, dlatego jeśli za pierwszym razem ci się nie powiedzie próbuj do skutku. Na wszelki wypadek przygotuj sobie kilka kartek papieru. Jeśli uda ci się zrobić takie cudo bez wątpienia zabłyśniesz przed znajomymi. Poniżej znajdziesz filmik instruktażowy, które pomoże ci w opanowaniu tej niełatwej sztuki. Do dzieła!
Prosty samolot z papieru

Jak zrobić prosty samolot z papieru?

Origami
Spójrzmy prawdzie w oczy.. czasami po prostu potrzebujesz mieć do dyspozycji papierowy samolot, i to potrzebujesz go natychmiast. Nie ma po prostu czasu, aby brać pod uwagę funkcje estetyczne czy aerodynamiczne. Może na przykład, ktoś rzucił w Ciebie kulką z papieru i potrzebujesz rzucić czymś w odpowiedzi. Może potrzebujesz przekazać miłosne wyznanie pięknej dziewczynie po drugiej stronie pokoju. Jakikolwiek masz powód, z poniższego artykułu dowiesz się jak wykonać prosty samolot z papieru, przy pomocy kartki papieru i kilku łatwych zagięć.
Girlanda z samolocików

Jak zrobić girlandę z papierowych samolocików?

Imprezy Urodzinowe
Jeżeli jesteś mamą chłopca, który pasjonuje się samolotami, w tym artykule znajdziesz sposób na to jak przyozdobić jego urodzinowe przyjęcie, jego ulubionym motywem. Girlanda z papierowych samolocików jest bardzo prosta do wykonania i wygląda bardzo efektownie na dziecięcym przyjęciu. Poniżej znajdziesz wskazówki, jak zrobić piękną girlandę.
samolot z papieru

Jak zrobić fajny samolot z papieru?

Wyroby z papieru
Każdego z nas nurtuje ciągłe siedzenie w biurze i pisanie różnych programów itp. Poniżej przedstawiam jak zrobić prosty i nadzwyczaj dobry samolot z papieru o nazwie Gilder.


Podobne porady

samolot RC

Jak zrobić samolot RC?

Modelarstwo
Jesteś zainteresowany wykonaniem taniego, zabawnego samolotu RC? Nie jest to wcale takie trudne jak by się mogło wydawać. Wiele osób robi sobie własne samolociki i mają z tego świetną zabawę. Potrzebujesz tylko pianki modelarskiej, małego silniczka i drukarki. Wydaje się zbyt proste? Poniżej dowiesz się, jak przy użyciu takich materiałów zrobić swój własny RC.
samolot z balsy

Jak zrobić samolot z drewna balsa?

Budowanie modeli
Modele samolotów z drewna balsa są lekkie, łatwe do skonstruowania i niedrogie. Jednym z modeli samolotów robionych z drewna balsa jest tzw. dwupłatowiec. Jest to samolot posiadający dwa płaty nośne, jeden nad drugim. I właśnie takim samolotem się zajmiemy teraz.