Tag: Papierowy samolot

Jak zrobić samolot z papieru?

Zabawy dla Dzieci
Papierowe samolociki są świetną zabawą. Ich wykonanie jest dość dobrym sposobem zabicia czasu a ich puszczanie może stanowić rozrywkę w pochmurne dni, zwłaszcza jak puszcza się je w szkole podczas zajęć, lub w pracy, wtedy gdy szef nie patrzy.
Prosty samolot z papieru

Jak zrobić prosty samolot z papieru?

Origami
Spójrzmy prawdzie w oczy.. czasami po prostu potrzebujesz mieć do dyspozycji papierowy samolot, i to potrzebujesz go natychmiast. Nie ma po prostu czasu, aby brać pod uwagę funkcje estetyczne czy aerodynamiczne. Może na przykład, ktoś rzucił w Ciebie kulką z papieru i potrzebujesz rzucić czymś w odpowiedzi. Może potrzebujesz przekazać miłosne wyznanie pięknej dziewczynie po drugiej stronie pokoju. Jakikolwiek masz powód, z poniższego artykułu dowiesz się jak wykonać prosty samolot z papieru, przy pomocy kartki papieru i kilku łatwych zagięć.


Podobne porady

masa solna

Jak zrobić masę solną?

Modelarstwo
Z masy solnej można zrobić wiele wspaniałych figurek do domu i modeli. Wytwarzanie różnych rzeczy z masy solnej znane jest już od wieków a nawet tysięcy lat. Poniżej przedstawiam przepisy na masę solną.
miecz z balona

Jak zrobić miecz z balona?·

Budowanie modeli
W sztuce kształtowania balonów, miecz stanowi podstawowy i zarazem najprostszą do zrobienia rzeźbę. Skręcanie podłużnych balonów jest nie tylko świetnym pomysłem na zabawę dla całej rodziny, ale pozwala nam również rozwinąć wszelkie pokłady naszej kreatywności. Balonowy miecz zabierze dzieci do świata bajek, gdzie wszystko jest możliwe. Sprawdź, w jaki sposób możesz zrobić dla pociechy balonowy miecz, godny rycerza z Camelotu .
żyrafa z balonu

Jak zrobić żyrafę z balonu?·

Budowanie modeli
Skręcanie balonów na kształt żyrafy jest bardzo podobne do robienia psa z balona. Balonowa żyrafa to po prostu pies z bardzo długą szyją. Jeśli potrafisz już robić psa możesz bez problemu wykonać również żyrafę.
latawiec

Jak skleić latawiec z papieru?

Modelarstwo
W pochmurny, wietrzny dzień możemy urozmaicić naszemu dziecku czas, konstruując wraz z nim latawiec. Budowa latawca rozbudza wyobraźnię, rozwija kreatywność i stanowi świetną zabawę nie tylko w domu, ale również (po ukończonej pracy) na dworze. Poniżej przedstawiamy sposób na stworzenie własnego latawca.
Jeż z masy solnej

Jak zrobić masę solną na figurki?

Modelarstwo
Z masy solnej możemy tworzyć różne rzeczy: figurki, biżuterię. Jest ona bardzo łatwa w wykonaniu, a produkty z których ją wykonujemy używamy codziennie. Jest ona świetnym pomysłem na zabawę dla malucha, który się się bardzo wiele przy niej nauczy.
półeczka na kosmetyki

Jak zrobić półeczkę na kosmetyki?

Budowanie modeli
Ta urocza półeczka na samotne drobiazgi powstała z pokrywy skrzyni na wino. Jest bardzo funkcjonalna i pięknie prezentuje się na ścianie. Każdy z nas ma swoje ulubione kosmetyki, które zawsze chce mieć pod ręką. A raka półeczka doskonale sprawdza się w takich przypadkach. Jej wykonanie nie jest bardzo skomplikowane, ani czasochłonne. Zapoznaj się z instrukcją, która pomoże ci stworzyć niebanalną półeczkę na twoje skarby.