Tag: Jak zmienić kolor oczu

10 przekąsek, które zmienią twój kolor oczu w 60 dni

10 przekąsek, które zmienią twój kolor oczu w 60 dni

Odżywianie
Twoje oczy są kluczem do zdrowia i duszy. Ich kolor jest cechą genetyczną, która zależy od cech twoich rodziców, ale nie zawsze jest zgodne z wzorami genetyki. Nie da się na sto procent określić koloru oczu dziecka przed jego narodzinami. Zresztą po nich może się on jeszcze zmienić. Bo, co ciekawe, kolor oczu bywa zmienny. Kilka zmian w nawykach żywnościowych może wpłynąć na kolor twoich oczu i pomóc w uzyskaniu takiego o którym marzyłeś.


Podobne porady

batony zbożowe

9 niebezpiecznych „zdrowych przekąsek”

Zdrowe Odżywianie
Zdarzyło ci się kiedyś uwierzyć reklamie i włączyć do swojej diety „zdrowe przekąski”, które wcale nie miały korzystnego wpływu na twój organizm? Nie wstydź się odpowiedzi. Taką naiwnością wykazał się każdy z nas. Sztaby speców od marketingu od lat próbują wmówić nam co jest najlepsze dla naszego zdrowia. Okazuje się jednak, że to co „fit”, „light”, bogate w białko, czy beztłuszczowe wcale nie wiąże się ze zdrowym odżywianiem, ani nie prowadzi do zrzucenia zbędnych kilogramów. Poniżej znajdziesz listę 9 pseudo-zdrowych przekąsek. Przekonaj się czym są naprawdę.
Przekąski dla cukrzyków

5 szybkich i prostych przekąsek dla cukrzyków

Cukrzyca
Małe, regularne przekąski są świetnym sposobem na utrzymanie wysokiego poziomu energii w ciągu całego dnia. Są one ważne szczególnie dla diabetyków, gdyż utrzymują lub szybko podnoszą poziom cukru we krwi. Zdrowe przekąski są jednak wyzwaniem szczególnie jeśli chcemy coś zjeść poza domem. W takim przypadku najprościej jest przygotowywać sobie je w domu i brać ze sobą na wynos. Poniżej 13 pomysłów na zdrowe przekąski dla osób chorych na cukrzycę.
zdrowe przekąski

15 zdrowych przekąsek poniżej 100 kcal

Przekąski Zimne
Oprócz trzech głównych posiłków, w dobrze zrównoważonej diecie powinno się znaleźć miejsce na przekąski. Już kilka godzin po śniadaniu poziom glukozy we krwi spada sprawiając, że ciężko nam zachować koncentrację. Rozwiązaniem jest wówczas szklanka wody i lekka, zdrowa przekąska. Właściwie wybrana pozwala utrzymać energię na wysokim poziomie i powstrzymuje przed prowadzącym do nadwagi obżarstwem (gdy naraz jemy zbyt dużo w stosunku do tego, ile potrzebujemy). Jednak, jak się pewnie domyślasz, przekąski trzeba wybierać z rozwagą. Owoce, warzywa, nabiał, pełne ziarno – to najlepsza opcja, która dostarcza organizmowi niezbędnych dla prawidłowego funkcjonowania witamin i składników odżywczych. A gdy przekąska ma mniej, niż 100 kcal, pozwala ci kontrolować wagę i cieszyć się zgrabną sylwetką. Listę takich niskokalorycznych przekąsek znajdziesz poniżej.
miseczki na dipy

Jak ozdobić miseczki do dipów i przekąsek?

Sztuka i akcesoria
Małe ceramiczne miseczki to bardzo praktyczne naczynia, które doskonale sprawdzają się podczas przyjęć organizowanych w domu. Jeśli jednak chciałabyś dodać im trochę oryginalnego charakteru, udekoruj je w sposób opisany poniżej. Naprawdę warto! Twoi goście na pewno będą zastanawiać się, skąd wytrzasnęłaś te designerskie miseczki.
10 najstraszniejszych  przekąsek na Halloween

10 najstraszniejszych przekąsek na Halloween

Potrawy na Halloween
Halloween to czas duchów, potworów i czarownic. Jeżeli organizujesz przyjęcie z tej okazji, to z pewnością wiesz, że nie obejdzie się bez krwawych i przerażających elementów dekoracyjnych. Możesz przemycić je w swoich przekąskach. W końcu kiedy zaszaleć w kuchni z takimi specjałami, jak nie teraz. Przedstawiam zestawienie 10 najstraszniejszych przekąsek.
Zdrowe przekąski w naszej diecie

9 zdrowych przekąsek, które uratują naszą dietę

Przekąski Zimne
Ścisłe trzymanie się zasad diety może okazać się bardzo trudne. Zmniejszenie dziennej ilości kalorii, zmiany nawyków żywieniowych oraz powstrzymanie się od smakołyków to rzeczy niezwykle trudne do wytrzymania. Apetyt na zjedzenie czegoś między posiłkami często okazuje się czynnikiem decydującym, zwłaszcza, gdy jedyne dostępne przekąski są niezdrowe, pełne cukru lub tłuszczy. Zachowanie kontroli dnia może okazać się trudne zwłaszcza w określonych porach. Godziny popołudniowe są najczęstszym momentem, gdy zaczynamy odczuwać głód. Wraz z mijającymi godzinami pracy zaczyna spadać nasz poziom cukru we krwi oraz poziom energii. Z tego też powodu często postanawiamy skorzystać z dodatkowego wzmocnienia - najczęściej produktu pełnego węglowodanów i cukru, który skutecznie zwiększy jego poziom we krwi. Ciasta i cukierki są najczęstszymi przyczynami klęski naszej diety. Zawierają one bowiem wysokie stężenie substancji, które są szkodliwe dla naszego organizmu . Jeśli jednak chcesz pomyśleć o skutecznym stosowaniu diety,warto przygotować listę smacznych i zdrowych przekąsek. Zaspokoją one nasz apetyt, będąc jednocześnie dużo lepszą alternatywą od pełnych cukru łakoci. Oto 9 zdrowych przekąsek, które skutecznie zaspokoją głód pomiędzy posiłkami, nie zagrażając naszej diecie.
niezdrowe przekąski

5 przekąsek które mogą zrujnować twoją dietę

Utrzymanie Wagi
Wielu z nas było choć raz na diecie. Powody są różne, nadwaga, chęć zdrowszego stylu życia czy choroby. Bez względu na wszystko, zdarzają się nam chwile słabości, w których mamy ochotę sięgnąć po przekąskę, nie będącą na liście dozwolonych produktów. Przymykamy wówczas oko, a wyrzuty sumienia maskujemy tłumacząc sobie, że to tylko jednorazowy incydent, który na pewno nie będzie miał wpływu na dietę. Czy rzeczywiście tak jest? Przekonaj się czytając listę przekąsek, które mogą zrujnować twoją dietę. Omijaj je szerokim łukiem i zamień na zdrowe alternatywy, które nie są tak groźne.