Tag: Jak zmienić kolor oczu

10 przekąsek, które zmienią twój kolor oczu w 60 dni

10 przekąsek, które zmienią twój kolor oczu w 60 dni

Odżywianie
Twoje oczy są kluczem do zdrowia i duszy. Ich kolor jest cechą genetyczną, która zależy od cech twoich rodziców, ale nie zawsze jest zgodne z wzorami genetyki. Nie da się na sto procent określić koloru oczu dziecka przed jego narodzinami. Zresztą po nich może się on jeszcze zmienić. Bo, co ciekawe, kolor oczu bywa zmienny. Kilka zmian w nawykach żywnościowych może wpłynąć na kolor twoich oczu i pomóc w uzyskaniu takiego o którym marzyłeś.


Podobne porady

batony zbożowe

9 niebezpiecznych „zdrowych przekąsek”

Zdrowe Odżywianie
Zdarzyło ci się kiedyś uwierzyć reklamie i włączyć do swojej diety „zdrowe przekąski”, które wcale nie miały korzystnego wpływu na twój organizm? Nie wstydź się odpowiedzi. Taką naiwnością wykazał się każdy z nas. Sztaby speców od marketingu od lat próbują wmówić nam co jest najlepsze dla naszego zdrowia. Okazuje się jednak, że to co „fit”, „light”, bogate w białko, czy beztłuszczowe wcale nie wiąże się ze zdrowym odżywianiem, ani nie prowadzi do zrzucenia zbędnych kilogramów. Poniżej znajdziesz listę 9 pseudo-zdrowych przekąsek. Przekonaj się czym są naprawdę.
Przekąski na imprezę halloweenową

10 najlepszych przekąsek na imprezę halloweenową

Potrawy na Halloween
Halloween zbliża się wielkimi krokami. Jeżeli organizujesz przyjęcie z tej okazji i komponujesz menu lub po prostu spotykasz się ze znajomymi w ten wieczór i chcesz ich zaskoczyć oryginalną przekąską, mamy dla ciebie kilka oryginalnych pomysłów. Z pewnością każdy znajdzie tu coś dla siebie. Wszystkie propozycje są jednak pyszne i wybór nie będzie łatwy. Najlepszym rozwiązaniem będzie przygotowane ich wszystkich.
10 najstraszniejszych  przekąsek na Halloween

10 najstraszniejszych przekąsek na Halloween

Potrawy na Halloween
Halloween to czas duchów, potworów i czarownic. Jeżeli organizujesz przyjęcie z tej okazji, to z pewnością wiesz, że nie obejdzie się bez krwawych i przerażających elementów dekoracyjnych. Możesz przemycić je w swoich przekąskach. W końcu kiedy zaszaleć w kuchni z takimi specjałami, jak nie teraz. Przedstawiam zestawienie 10 najstraszniejszych przekąsek.
Zdrowe przekąski w naszej diecie

9 zdrowych przekąsek, które uratują naszą dietę

Przekąski Zimne
Ścisłe trzymanie się zasad diety może okazać się bardzo trudne. Zmniejszenie dziennej ilości kalorii, zmiany nawyków żywieniowych oraz powstrzymanie się od smakołyków to rzeczy niezwykle trudne do wytrzymania. Apetyt na zjedzenie czegoś między posiłkami często okazuje się czynnikiem decydującym, zwłaszcza, gdy jedyne dostępne przekąski są niezdrowe, pełne cukru lub tłuszczy. Zachowanie kontroli dnia może okazać się trudne zwłaszcza w określonych porach. Godziny popołudniowe są najczęstszym momentem, gdy zaczynamy odczuwać głód. Wraz z mijającymi godzinami pracy zaczyna spadać nasz poziom cukru we krwi oraz poziom energii. Z tego też powodu często postanawiamy skorzystać z dodatkowego wzmocnienia - najczęściej produktu pełnego węglowodanów i cukru, który skutecznie zwiększy jego poziom we krwi. Ciasta i cukierki są najczęstszymi przyczynami klęski naszej diety. Zawierają one bowiem wysokie stężenie substancji, które są szkodliwe dla naszego organizmu . Jeśli jednak chcesz pomyśleć o skutecznym stosowaniu diety,warto przygotować listę smacznych i zdrowych przekąsek. Zaspokoją one nasz apetyt, będąc jednocześnie dużo lepszą alternatywą od pełnych cukru łakoci. Oto 9 zdrowych przekąsek, które skutecznie zaspokoją głód pomiędzy posiłkami, nie zagrażając naszej diecie.
niezdrowe przekąski

5 przekąsek które mogą zrujnować twoją dietę

Utrzymanie Wagi
Wielu z nas było choć raz na diecie. Powody są różne, nadwaga, chęć zdrowszego stylu życia czy choroby. Bez względu na wszystko, zdarzają się nam chwile słabości, w których mamy ochotę sięgnąć po przekąskę, nie będącą na liście dozwolonych produktów. Przymykamy wówczas oko, a wyrzuty sumienia maskujemy tłumacząc sobie, że to tylko jednorazowy incydent, który na pewno nie będzie miał wpływu na dietę. Czy rzeczywiście tak jest? Przekonaj się czytając listę przekąsek, które mogą zrujnować twoją dietę. Omijaj je szerokim łukiem i zamień na zdrowe alternatywy, które nie są tak groźne.
zdrowe przekąski

Top 6 przekąsek dla dzieci

Przekąski Ciepłe
Dobre przekąski dostarczają dzieciom energii oraz poprawiają humor. Małym dzieciom trudno jest panować nad emocjami, kiedy ich poziom cukru wymyka się spod kontroli po niezdrowej przekąsce. Oto 6 przekąsek, które dodadzą energii oraz sprawią, że dzieci będą szczęśliwe od wschodu do zachodu słońca...
szkodliwe przekąski

5 popularnych i szkodliwych przekąsek dla dzieci

Odżywianie
Popularne przekąski, które przeznaczone są dla dzieci, mogą przyczyniać się do zachorowania na raka przez zastosowanie sztucznych barwników, pochodnych nafty. Ropa naftowa jest wykorzystywana do produkcji benzyny i gazu. Powszechnie stosowane barwniki do żywności, zwłaszcza żółć nr5 i czerwień 40 są wykonane z ropy naftowej i stwarzają poważne problemy zdrowotne. Problemy te mogą obejmować nadpobudliwość u dzieci, raka oraz reakcje alergiczne. Ze sztucznymi barwnikami zostały powiązane także inne przypadłości takie jak moczenie nocne, infekcje ucha, bóle głowy, nadwrażliwość, otyłość, astma, cukrzyca, wahania nastrojów, zaburzenia snu, wzrost ryzykownych zachowań, pokrzywka i ewentualnie hipoglikemia. W dalszej części artykułu znajdziesz 5 przekąsek, które należy unikać.