Tag: Pranie biustonoszy

specjalny woreczek do prania biustonosza

Jak prać biustonosz?

Pranie
Istnieją pewne sposoby na pranie biustonosza. Ponieważ jest to część garderoby inna niż wszystkie, należy poświęcić jej trochę uwagi. Dzięki temu biustonosz będzie nam dłużej służyć i lepiej się trzymać. Możesz go prać ręcznie lub w pralce, ale zawsze pamiętaj o pewnych zasadach prania.
biały biustonosz

Jak wybielić stanik?

Pranie

Białe ubrania szczególnie ciężko utrzymać w czystości – wiecie o co mi chodzi. Widać na nich dosłownie wszystko, wszystkie plamy i pozostałości po nich. Białe rzeczy też z czasem robią się szare i nieładne. Szczególnie białe staniki tracą swoją biel jako, że mają ciągle styczność z naszymi oliwkami, balsamami, dezodorantami i perfumami. Jak zatem poradzić sobie z poszarzałym biustonoszem bez używania środka wybielającego? Jest na to rada.

Jak prać staniki ręcznie

Jak prać stanik ręcznie - sprawdź świetny sposób

Pranie

Przyznaj szczerze – kiedy ostatni raz prałaś ręcznie biustonosze? Twoja odpowiedź pewnie mieści się między „nigdy”, a „to je trzeba prać ręcznie?”. A nawet jeśli zdarza ci się prać bieliznę pod kranem, jesteś pewna, że doprałaś ją do czysta? Cóż, odkryliśmy sprytny sposób, który pomoże ci, niezależnie od tego, jak pierzesz swoją bieliznę.

Domowe porządki

Jak często czyścić przedmioty domowego użytku?

Sprzątanie pomieszczeń
Kiedy ostatnio prałaś pościel, w której śpisz? W zeszłym tygodniu? W zeszłym miesiącu? Rok temu? Jeśli musisz się nad tym zastanowić dłużej, niż kilka sekund, przypomnij sobie kilka podstawowych zasad higieny. Oto jak często powinnaś czyścić kilka istotnych przedmiotów ze swojego otoczenia: