Tag: Drinki z piwem

piwna margarita

Jak zrobić piwną margaritę?

Piwo
Kto by uwierzył w to, że z piwa można zrobić coś jeszcze? Przecież już teraz z powodzeniem używa się go w kulinariach, dlaczego więc nie wykorzystać go do zrobienia drinka? Nie ma rzeczy niemożliwych. Na dowód tego poniżej proponuję Wam prosty sposób na zrobienie piwnej margarity.
zielone piwo

Jak zrobić zielone piwo?

Piwo
Obchodzisz Dzień świętego Patryka? A może potrzebujesz jakichś pomysłów na świętowanie Dnia Piwa? Nie masz żadnych ciekawych rozwiązań na spędzenie tych dni? My mamy! Możesz na przykład zaprosić znajomych i poczęstować ich zielonym piwem! Jak je zrobić?
drink z piwa i wódki

Jak zrobić orzeźwiającego drinka z piwa i wódki?

Piwo
Masz ochotę na coś nowego? Chcesz zaskoczyć gości? Zrób drinki! Ale nie takie zwykłe, które zawsze serwujesz. Zrób coś innego – połącz piwo z wódką! Brzmi groźnie? Wręcz przeciwnie! W małych ilościach piwo z wódką wcale nie są złe.
Piwo

Pomysły na orzeźwiające drinki z piwem

Piwo
Dni staja się coraz cieplejsze, a za moment nawiedzą nas prawdziwe letnie upały. W takie dni szukamy orzeźwienia zwłaszcza w zimnych napojach, a nie od dziś wiadomo, że jednym z najlepiej gaszących pragnienie napoi jest piwo. Jeśli jednak, ktoś nie lubi naturalnego smaku piwa lub po prostu ma ochotę na odmianę może skorzystać z którejś z poniższych mieszanek.
margarita z piwa

Jak zrobić margaritę z piwa?

Piwo
Tequila i piwo? To nie skład Desperadosa, ale przepis na wyśmienitą piwną margaritę. Doskonały drink dla wszystkich fanów piwa, który usatysfakcjonuje również amatorów tradycyjnej margarity. Nie dowiesz się jak smakuje, póki nie spróbujesz. Zatem do dzieła.
Moscow Mule

Jak zrobić Moscow Mule z granatem?

Drinki na Sylwestra
Wciąż nie wiesz, jakie napoje alkoholowe zaserwować swoim znajomym na przyjęciu sylwestrowym? Może skusisz się na…muła prosto z Moskwy. Skoro ma on w swojej nazwie stolicę Rosji, to w jego składzie musi być wódka, tym razem w towarzystwie piwa imbirowego. W zasadzie jest to lekka wariacja na temat tradycyjnego Moscow Mule - w oryginalnym przepisie nie ma granatu. Z podanej poniżej ilości składników zaserwujesz kilka porcji napoju (w zależności od wielkości naczyń, w których go podasz).