Tutaj jesteś: tag > Choroba tarczycy
Tag Choroba tarczycy (6)
wole tarczycowe
3.4000/5
Jak naturalnie leczyć niedoczynność tarczycy?
redaktor: Dafne, specjalista Tipy.pl
Tarczyca potrzebuje odpowiedniej pielęgnacji, aby mogła funkcjonować poprawnie. Jest ona bowiem odpowiedzialna za nasz metabolizm, a dokładniej odpowiedzialne za niego są hormony...   czytaj więcej »
tarczyca
/5
Jakie warzywa i zioła przy problemach z tarczycą?
redaktor: interion, specjalista Tipy.pl
Tarczyca to mały gruczoł o olbrzymim znaczeniu dla naszego funkcjonowania. Gdy niedomaga, stajesz się kłótliwa, tyjesz lub chudniesz, a włosy i skóra tracą blask. Jeśli wytwarza nadmierną...   czytaj więcej »
dieta przy niedoczynności tarczycy
4.0000/5
Jaka dieta przy niedoczynności tarczycy?
redaktor: GosiaF, specjalista Tipy.pl
Jeśli cierpisz na niedoczynność tarczycy, powinnaś zawsze utrzymywać zdrową dietę. Powinna się ona składać z owoców, warzyw i produktów pełnoziarnistych. Inne ważne produkty to chude mięso...   czytaj więcej »
tarczyca
1.7179/5
Jak sprawdzić stan tarczycy wykorzystując termometr?
redaktor: grzes_s, specjalista Tipy.pl
Jak wiadomo, nasz organizm utrzymuje stałą temperaturę na poziomie 36,6 stopnia. Kiedy zaczynamy chorować lub w naszym ciele zachodzą gwałtowne zmiany, temperatura ta może się zmieniać. Czy...   czytaj więcej »
rosliny krzyzowe
1.5000/5
Rośliny kapustowate a problemy z tarczycą
redaktor: lucy, ekspert Tipy.pl
Warzywa należące do roślin z rodziny krzyżowych, kapustowatych to jedne z najzdrowszych produktów na naszej planecie. Niektóre źródła podają, że osoby cierpiące na problemy z tarczycą...   czytaj więcej »
choroby tarczycy
/5
4 rzeczy, które możesz zrobić dla swej tarczycy
redaktor: wichrzyciel, specjalista Tipy.pl
Tarczyca odpowiada za wydzielanie hormonów, utrzymywanie poziomu energii i jest liderem układu hormonalnego. Zatem jeśli utrzymasz ją w zdrowiu, twoje ciało będzie ci wdzięczne. Należy...   czytaj więcej »
Podobne porady
tarczyca
4.0000/5
Jakie zioła najlepiej stosować na niedoczynność tarczycy?
redaktor: monika_w, ekspert Tipy.pl
Tarczyca to gruczoł układu hormonalnego w kształcie motyla, umiejscowiony w okolicach gardła. Odpowiada za wiele funkcji w organizmie – produkuje hormony regulujące wzrost. Jeśli masz...   czytaj więcej »
tarczyca
4.7500/5
Jak leczyć nadczynność tarczycy?
redaktor: Dafne, specjalista Tipy.pl
Nadczynność tarczycy jest spowodowana nadmierną produkcją hormonów przez tarczycę, jak również wskutek przyjmowania zbyt dużej dawki hormonów produkowanych przez tarczycę. A hormony te to...   czytaj więcej »
Badanie tarczycy
3.7500/5
6 ostrzegawczych sygnałów niedoczynności tarczycy
redaktor: _paula_, ekspert Tipy.pl
Tarczyca, narząd w kształcie motyla umiejscowiony w obrębie szyi, odgrywa bardzo ważna rolę, jeśli chodzi o metabolizm organizmu. Zła praca tarczycy ma wpływ na każdy aspekt zdrowia, a w...   czytaj więcej »
Niedobór żelaza w organizmie
3.3333/5
13 objawów niedoboru żelaza w organizmie
redaktor: monika_w, ekspert Tipy.pl
Może ci się wydawać, że niedobory żelaza nie są poważnym problemem. Jednak wraz z upływem czasu mogą okazać się szkodliwe dla twojego zdrowia fizycznego i psychicznego. Wiele symptomów...   czytaj więcej »

Logowanie   Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się
E-mail

Hasło

   
  Zapamiętaj mnie
Możesz zalogować się
używając konta Facebook


lub
Zapomniałeś hasła - kliknij tutaj
Zarejestruj się za darmo   
Czym są Tipy.pl? Co chcesz zrobić? Zmotywować się do pracy? Zrobić samolot z papieru? Zareklamować się w Internecie? Tipy.pl to miejsce, gdzie możesz znaleźć porady i wskazówki na każdy temat.
E-mail

Hasło

Powtórz hasło


   Akceptuje regulamin *wyrażam zgodę na świadczenie usługi, przyjmuję do wiadomości, że jednocześnie tracę prawo do odstąpienia od Umowy.
   Wyrażam zgodę na otrzymywanie od GRUPA INTERIA.PL Sp. z o.o. sp. k.| z siedzibą w Krakowie, Os. Teatralne 9A, 31-946 Kraków |Sąd Rejonowy dla Krakowa - Śródmieścia w Krakowie, XI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS – 416593| NIP – 5272644300 |za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej informacji handlowych w rozumieniu art. 2 pkt 2 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r., nr 144, poz. 1204, z późn. zm.). Do korespondencji powyżej wskazuję m. in. podany przeze mnie w formularzu i należący do mnie adres e-mail.
Możesz zarejestrować się
używając konta Facebook


lub
Usługę świadczy

GRUPA INTERIA.PL Sp. z o.o. sp. k.

Siedziba

Kraków
Os. Teatralne 9A
31-946 Kraków

Krajowy Rejestr Sądowy

Sąd Rejonowy w Krakowie
XI Wydział Krajowego Rejestru Sądowego

Kontakt

Tel: +48 12 646 28 12
Fax: + 48 12 646 27 10
E-mail: tipy@firma.interia.pl
Adres: Os. Teatralne 9A, 31-946 Kraków

KRS 0000416593    NIP 5272644300    REGON 142734048
Nie jestem pasożytem, nie blokuje reklam
pasożyt
Proszę wyłącz Adblock-a, jeśli chcesz zobaczyć treść artykułu.