Tag: Aranżacja wnętrz

czerwony fotel

Jak ożywić nudne pomieszczenia?

Sztuka i akcesoria
Często okazuje się, że po całkowitym umeblowaniu pomieszczenia, nadal nie ma on charakteru i ciągle brakuje mu “tego czegoś”. Pokoje takie wydają być się nudne i zupełnie nieciekawe. Poniżej przedstawiamy parę sposobów ożywienie pokoju i sprawienie, aby stał się interesujący oraz oryginalny.
Aranżacja Wnętrza

Jak zaaranżować samodzielnie wnętrza?

Aranżacja wnętrz
Sztuka aranżacji wnętrz wymaga paroletniej nauki, aby ją w pełni opanować i zostać prawdziwym fachowcem. Istnieje jednak kilka podstawowych zasad, których może nauczyć się każdy w przeciągu paru chwil. Poniżej przedstawiamy 10 podstawowych zasad aranżacji wnętrz.
aranżacja salonu

Darmowe programy do aranżacji wnętrz·

Aranżacja wnętrz
Jednym z podstawowych błędów popełnianych przez klientów sklepów meblarskich jest brak dokładnego zaplanowania przestrzeni w pomieszczeniach, które chcą umeblować. Wynika z tego, że zakupione meble okazują się zbyt duże lub za małe, blokują przejścia, drzwi lub przysłaniają częściowo okna zaciemniając pomieszczenie. Dla osób, które mają odwieczny problem z doborem odpowiednich mebli do pomieszczenia lub nigdy tego nie robiły, sugerujemy wypróbowanie łatwych w obsłudze, a przede wszystkim darmowych programów online, służących do aranżacji i projektowania powierzchni wnętrz oraz ogrodów.

Jak urządzić biuro bezpieczne i przyjazne dla dziecka?

Bezpieczeństwo Dziecka
Biura w domu stają się coraz bardziej popularne i coraz więcej osób pracuje właśnie w domu. Poniżej przedstawiamy kilka cennych porady, jak urządzić swoje biuro, by było bezpieczne i przyjazne dla twojego dziecka.
płytki ceramiczne aranżacja wnętrz eplytki.pl projekt łązienki

Darmowe projekty wnętrz

Style aranżacji
Darmowy program do samodzielnego projektowania wnętrz z wykorzystaniem płytek ceramicznych.
optycznie powiększony pokój

Jak powiększyć pokój?

Planowanie aranżacji wnętrz
W małych pomieszczeniach liczy się każdy szczegół. Zgodnie z tą zasadą istnieje szereg sprytnych „trików”, których zastosowanie pomaga optycznie powiększyć przestrzeń. Mieszkając w małym pokoju możesz czuć się stłamszony i ograniczony. Na szczęście jest kilka sposobów, które mogą temu zaradzić. Opierają się głównie na odpowiednim doborze kolorów, aranżacji mebli i właściwym oświetleniu. Przeczytaj tą poradę, a poznasz wszystkie te sztuczki.
styl japoński

Jak urządzić pokój w stylu japońskim?

Style aranżacji
Podczas urządzania pokoju w stylu japońskim nie zapomnij dodać charakterystycznych elementów wschodniego świata. Zapoznaj się z kultura japońską. Równowaga we wszechświecie jest najistotniejszym elementem tego stylu. Pamiętaj o tym podczas urządzania pokoju. W poniższym artykule dowiesz się jak wykorzystać kolory, teksturę i główne elementy pomieszczenia, by urządzić wnętrze w stylu japońskim.
styl orientalny

Jak urządzić pokój w stylu orientalnym?

Style aranżacji
W ostatnich latach Azjatycki styl dekoracji wnętrz bardzo zyskał na popularności. Używając do dekoracji orientalnych elementów możemy sprawić, że pokój stanie się bardziej spokojny i zrównoważony. Orientalny wystrój łączy prostotę z elegancją, bez rezygnacji z komfortu. W Azji bardzo często miesza się ten styl ze stylem zachodnim. Różne style azjatyckie, taki jak chiński, czy japoński, mogą być stosowane razem. Możesz użyć tych stylów do stworzenia tradycyjnego bądź nowoczesnego pokoju, który przyczyni się do wprowadzenia do twojego domu spokoju i równowagi.
kuchnia w stylu retro

Jak urządzić kuchnię w stylu retro?

Style aranżacji
Nowoczesny styl retro to świetny sposób na zmodernizowanie starego domu niewielkim kosztem, przy jednoczesnym zachowaniu integralności. Styl ten popularny jest również w kuchni. Wystarczy spojrzeć na popularne programy kulinarne. Klasyczny styl łączy w sobie elegancję i funkcjonalność. Zastanawiasz się zapewne, jak wykorzystać go we własnej kuchni. Przeczytaj poniższe wskazówki i zacznij działać – urządź kuchnię w stylu retro.
pokój młodzieżowy

Jak urządzić pokój młodzieżowy?

Planowanie aranżacji wnętrz
Pokój dla nastolatka powinien być przede wszystkim funkcjonalny. Nastolatek potrzebuje wielu schowków, wiele miejsc, w których będzie trzymał swoje rzeczy. Nie możesz pozwolić, żeby pokój był zagracony. Potrzeby Twojego dziecka zmieniają się wraz z wiekiem.