Tag: Wybielanie paznokci domowe sposoby

żółte paznokcie

Jak wybielić żółte paznokcie?

Manicure i Pedicure
Żółte paznokcie... zmora nie każdej, ale prawie każdej kobiety, zdarza się też że i mężczyzn. Co wtedy na nie poradzić i jak zapobiec powtórzenia takiej sytuacji? Parę rad jak powinno zadbać się o takie paznokietki.
paznokcie

Jak wybielić paznokcie?

Manicure i Pedicure
Pragniesz mieć piękne, zadbane paznokcie? Chcesz, by koleżanki i mężczyźni zwracali uwagę na najmodniejsze, kobiece odcienie, które zdobią paznokcie u Twoich dłoni u stóp? Każda kobieta wie, że wygląd naszych dłoni i stóp często jest wabikiem na mężczyzn. Z tego też powodu staramy się by nasze paznokcie były zawsze ładnie wypiłowane, skórki usunięte a na płytce paznokcia lśnił modny lakier. Jednak dramat zaczyna się wtedy, gdy zmywasz lakier i spostrzegasz, że ich kolor z jasnego, zmienił się na żółty. Nie warto jednak popadać w konsternację, lecz jak najszybciej zadbać o wybielenie płytki paznokcia. Istnieje kilka sposobów, dzięki którym usuniesz nieestetyczny kolor ze swoich paznokci. Oto one.
wybielanie paznokci

Jak wybielić paznokcie po lakierze?

Pielęgnacja dłoni i stóp
Jeśli potrzebujesz pomocy, bo po dłuższym noszeniu ciemnych lakierów na paznokciach płytki paznokcia pozostają żółte proponuję metody domowe, na wybielenie paznokci. Zdarza się bowiem, że barwnik z lakieru przenika do wierzchniej warstwy płytki. Można spokojnie go usunąć. Jak? Poniżej znajdziesz dwie bezpieczne naturalne metody. Obie działają świetnie.
wybielanie paznokci

Jak wybielić paznokcie domowym sposobem?

Malowanie paznokci
Uwielbiam malować paznokcie. Jednak gdy przychodzi do zmycia lakieru, zawsze jestem załamana ich żółtawym odcieniem. Szczególnie trudno jest się pozbyć szarego koloru, który zostaje na paznokciach po zmyciu czarnego lakieru. Oczywiście można zapobiec problemowi i każdorazowo nakładając na paznokcie bazę. Ale co zrobić, gdy na profilaktykę jest już za późno? Wypróbować domowe sposoby na wybielenie paznokci. Znajdziesz je poniżej.


Podobne porady

odprysk lakieru

Jak usunąć odprysk lakieru?

Karoserie
Odprysk lakieru z samochodu może po pewnym czasie prowadzić do poważnych problemów. Odpryski mogą pojawić się na lakierze po wielu latach narażenia na promienie UV, niekorzystne warunki pogodowe czy utlenienie. Jest kilka sposobów pozwalających usunąć odprysk z samochodu. Dzięki temu powierzchnia twojego samochodu będzie wolna od wszelkich łuszczących się płatów farby. Jest to czynność, którą koniecznie należy wykonać, zanim pokryjesz swój samochód nową warstwą lakieru.
pęcherzyki na paznokciach

Jak uniknąć pęcherzyków powietrza na lakierze do paznokci?

Pielęgnacja dłoni i stóp
To takie irytujące, gdy pomaluje się paznokcie wybranym kolorem lakieru, a po pewnym czasie pojawiają się na nich pęcherzyki powietrza. Myślę, że nie jedna z Was zna ten problem. Ale na szczęście, są pewne triki, które można zastosować, aby uniknąć takich sytuacji. Znajdziesz je poniżej.

10 zaskakujących trików na posprzątanie i zorganizowanie samochodu

Czyszczenie Samochodu
Samochód jest nie tylko środkiem transportu, ale i naszą wizytówką. Spędzamy w nim mnóstwo czasu. Kto jednak lubi przebywać w brudnym i niezorganizowanym miejscu? Aby w szybki i łatwy sposób ogarnąć przestrzeń w twoim samochodzie, przygotowaliśmy listę 14 użytecznych trików, które przydadzą się  każdemu właścicielowi pojazdu.  Znajdziesz tu wskazówki pomocne podczas sprzątania, użytkowania i organizacji przestrzeni.
Jak z dywanu usunąć plamy po lakierze do paznokci

Jak z dywanu usunąć plamy po lakierze do paznokci?

Usuwanie plam
Każdemu zdarzają się drobne wypadki. Jeżeli twoje dzieci bawiąc się butelką lakieru przez przypadek rozleją go na dywan, lub tobie spadnie odkręcona buteleczka to istnieje prosty sposób na usunięcie plam. I to bez wymiany dywanu na nowy. Jeżeli chcesz go poznać, to przeczytaj dalszą część artykułu. Wszystko co jest ci do tego potrzebne znajdziesz w swoim domu.