Tag: Jak usunąć malinkę

skuteczny sposób na ukrycie malinki

Jak zatuszować malinkę?

Skóra
Malinka to zwykłe przebarwienie skóry. Jest to siniak utworzony przez zbyt długie i mocne ssanie skóry za pomocą ust. Zrobienie malinki jest bardzo proste, ale usunięcie jej może sprawić nam nieco kłopotów. Pokazanie malinki w miejscu publicznym może być nieco kłopotliwe, więc zastanów się dwa razy zanim pozwolisz, aby ktoś ci ją zrobił. Jeśli jednak na twojej skórze pojawiła się malinka, a ty chcesz ją ukryć, wypróbuj poniższe sposoby.


Podobne porady

malinka

Jak zrobić malinkę?

Poradnik Randkowy
"Malinka" świadczy o namiętności.... Zrobienie "malinki" polega na zassaniu skóry partnera, przy odpowiedniej długości ssania na skórze pozostaje ślad nazywany potocznie "malinką".
makijaż tuszujący duży nos

Jak zatuszować duży nos?

Makijaż
Tysiące kobiet każdego roku decyduje się na operację nosa, chcąc zmienić jego wielkość lub kształt. Nie każda z nas zdaje sobie bowiem sprawę z tego, że duży nos można zatuszować przy pomocy prostych sztuczek makijażu. Do tego celu potrzebna będzie ci tylko gąbka do makijażu i podkład w dwóch lub trzech odcieniach. Dzięki odpowiedniemu wycieniowaniu nozdrzy i nasady nosa będziemy w stanie zatuszować nawet największe mankamenty.
Makijaż na trądzik

Jak zatuszować trądzik?

Cera młodzieńcza
Aby zatuszować trądzik rekomendowane jest zastosowanie korektora w takim samym odcieniu jak Twoja skóra albo nie więcej niż pół tonu jaśniejszego niż twój naturalny kolor skóry. Delikatnie jaśniejszy odcień może zostać użyty, ponieważ różnica kolorów będzie wyrównana idealnie w momencie, gdy nałożysz na korektor podkład. Jeżeli korektor jest zbyt jasny w porównaniu do Twojego naturalnego odcienia skóry, będzie on przyciągał uwagę do miejsc, w których został zaaplikowany.
piękne nogi

Jak zatuszować naczynka na nogach?

Makijaż
Nie musisz wydawać fortuny, żeby zatuszować szpecące twoje nogi naczynka i pajączki. Wiadomo, że zabieg laserem to jedyna trwała i skuteczna metoda walki z pajączkami, jednak chwilowe rezultaty można również uzyskać umiejętnie stosując kilka trików makijażu. Jakie to triki? Czytaj poniżej.
ukryte kable

Jak ukryć kable?

Podłogi i sufity
Wiele osób ma problemy z zakamuflowaniem plątających się po pomieszczeniach kablach. Podłączamy coraz to nowe urządzenia, a kable silą rzeczy się mnożą. Jak je ukryć, aby nie rzucały się w oczy od razu po wejściu do domu i nie przeszkadzały nam w poruszaniu się po domu? Odpowiedź znajdziesz poniżej.
makijaż

3 makijaże ukrywające niedoskonałości

Makijaż
Najnowsze kosmetyki do makijażu kolorują i pielęgnują. Wybierz właściwy podkład, cienie czy szminkę, a nie tylko pomogą Ci ukryć niedoskonałości, ale też pozbyć się ich na dobre! Jak je stosować? Oto kompleksowe plany makijażowe dla kobiet z cerą dojrzałą i głębokimi zmarszczkami, naczynkową i skłonną do zaczerwień oraz mieszaną lub tłustą z widocznymi porami.
robienie makijażu

Jak ukryć zmęczenie makijażem w 5 minut?

Makijaż oczu
Tej nocy spałaś wyjątkowo źle. Nie pozostało to oczywiście bez wpływu na twoją urodę, zwłaszcza na wygląd twarzy. A tu trzeba szybko pozbierać się do pracy. Nie masz zatem czasu na długie przesiadywanie przed lustrem. Czy jesteś więc skazana na odgrywanie tego dnia roli zombie? Absolutnie nie! Dzięki tym pięciu prostym trikom ukryjesz ślady zmęczenia i niewyspania na twojej twarzy w pięć minut. Sprawdź, to naprawdę działa!