Tag: Jak zrobić okładkę

własnoręcznie ozdabiane zeszyty

Jak ozdobić zeszyty?

Wyroby z papieru
Obecnie na rynku dostępne są zeszyty z kolorowymi i ekstrawaganckimi okładkami. Ich ceny są bardzo różne, jednak nie każdy może sobie pozwolić na taki wydatek. Na szczęście istnieje tańszy sposób na ozdobienie zeszytów szkolnych. Wystarczy kupić niedrogie zeszyty z jednokolorowymi okładkami i stworzyć na nich jedyne w swoim rodzaju dzieło sztuki, którym będzie się można pochwalić w szkole.


Podobne porady

okładka na zeszyt z bandany

Jak zrobić okładkę na zeszyt z bandany?

Wyroby z papieru
Chcesz w oryginalny sposób ozdobić swój zeszyt? To nic trudnego. Wystarczy, że masz w domu niepotrzebną chustkę i ozdoby. Poniżej znajdziesz wskazówki, jak zrobić okładkę na zeszyt z bandany.
okładka z materiału

Jak zrobić okładkę na książkę z materiału?

Krawiectwo i Przerabianie Ubrań
Skorzystaj z tej prostej w wykonaniu okładki, aby ubrać w nią swoje ulubione książki. Nie będziesz się już martwić, że ktoś je zniszczy. Do wykonania okładki wybierz tkaniny o grube lub średniej grubości, zbyt lekkie materiały nie będą dobrze się trzymać. Poniżej znajdziesz wskazówki, jak wykonać okładkę na książkę z materiału.
segregator

Jak ozdobić segregator?

Wyroby z papieru
Chcesz mieć niepowtarzalny segregator? To nic trudnego. Przygotuj tylko trochę papieru, klej i nożyczki. Ozdabianie segregatora to świetna zabawa, a jego okładka poprawi ci humor nawet w najbardziej pochmurne dni.
okładki z taśmy pakowej

Jak zrobić okładkę na książkę z taśmy?

Projekty dla dzieci
Czy oprawiasz swoje książki w nudne brązowe okładki lub wydajesz wiele pieniędzy na nowe okładki z tworzyw sztucznych? Wcale nie musi tak być. Możesz stworzyć własne niepowtarzalne okładki i oprawić w nie swoje podręczniki. Jedyne czego będziesz potrzebować to taśma pakowa. Najlepiej jeśli będzie ona w kolorze, ale nawet zwykłą brązową taśmę możesz przecież ozdobić markerem. Oto wskazówki, jak zrobić okładkę z taśmy.

Jak zrobić zeszyt Death Note?

Inne projekty i wyroby
Wszyscy fani anime wiedzą czym jest "Death Note" i zapewne większość chciałaby posiadać własny. Jest to specjalny notatnik posiadający wyjątkowe właściwości. Takie notatniki posiadali tylko bogowie śmierci – Shinigami. Notatnik mógł wpaść w ręce śmiertelnika tylko w wyjątkowej sytuacji. Takie okazje nie zdarzały się często. Cała magia notatnika polegała na tym, że kiedy imię i nazwisko człowieka zostało do niego wpisane, człowiek ten umierał. "Death Note" jest jedną z najbardziej popularnych anime na której podstawie został nawet nakręcony film. Notatnik wzorowany na tym filmowym wprawdzie nie zachowuje jego magicznych zdolności, więc jest zupełnie nieszkodliwym gadżetem. Można go wykorzystać jako zwykły zeszyt, notes na ulubione cytaty i sentencje, lub pamiętnik. Na pewno spodoba się każdemu fanowi anime.