Tag: Jajko sadzone

Jajko sadzone z boczkiem

Jak zrobić jajko sadzone?

Potrawy z jajka
Jajko sadzone (szczególnie na boczku czy kiełbasie) jest wspaniałym wyborem jeśli chodzi o śniadanie. Dostarcza nam dużo białka oraz energii na cały dzień. Po takim śniadaniu z pewnością nie będziemy głodni przez długi czas. Poniżej opiszę jak zrobić jajko sadzone na twardo oraz co zrobić, aby było ono na miękko.
Jajka ze szpinakiem

Jak zrobić jajka ze szpinakiem?

Potrawy z jajka
Nie ma jak jajko na śniadanie! Pyszne, pożywne i zawierające mnóstwo witamin i składników mineralnych. A jajko ze szpinakiem? Prawdziwa bomba witaminowa. Poniżej znajdziesz przepis na jajko ze szpinakiem, boczkiem i serem żółtym.
Jajka sadzone z boczkiem i pomidorami

Jak zrobić jajka sadzone z boczkiem i pomidorami?

Potrawy z jajka
Jajka sadzone to typowe danie śniadaniowe jednak jego przygotowanie może być dość czasochłonne, zwłaszcza jeśli nie mamy zbyt wiele czasu i musimy zjeść coś na szybko. Z poniższych składników przygotujesz posiłek dla 2 osób.
Jajka zapiekane ze szpinakiem

Jak zrobić jajka zapiekane ze szpinakiem?

Potrawy z jajka
Szpinak jest wspaniały nie tylko z mięsem czy makaronem ale również z jajkami. Przygotowanie świeżego szpinaku wymaga więcej czasu niż mrożonego jednak jego smak jest o wiele lepszy. Zalecam również ogrzanie jajek do temperatury pokojowej przed wbiciem ich do szpinaku. Zimne jajka wymagają dłuższego czasu gotowania a ich białka robią się nieco gumowate.
Bagietka z jajkiem

Jak zrobić bagietkę z jajkiem?

Potrawy z jajka
Te łódeczki jajeczne (bagietki wypełnione jajkami, bekonem, serem żółtym i zieloną cebulką) są bardzo proste do zrobienia. Są idealne na śniadanie lub na lunch.

Jak zrobić jajko sadzone w chlebie?

Potrawy z jajka
Jeśli zwykłe jajka sadzone już ci się znudziły to wypróbuj tą wersję. Jest ona dość podobna do jajek sadzonych w bułkach, jednak w taki sposób białko szybciej się ścina przez co nie trzeba długo czekać.


Podobne porady

Śniadanie wielkanocne

Jak zrobić jajko sadzone w chlebie - króliczek?

Przepisy Wielkanocne
Taki króliczek będzie świetnym pomysłem na śniadanie wielkanocne dla niejadka. Wygląda ślicznie i jest bardzo pożywny. Z poniższej listy składników przygotujesz 4 porcje.
Jajko sadzone w chlebie - pisanka

Jak zrobić jajko sadzone w chlebie - pisanka?

Przepisy Wielkanocne
Jajko sadzone w chlebie w kształcie pisanki będzie wspaniałym pomysłem na wielkanocne śniadanie dla niejadka. Pisankę możesz dekorować w dowolny sposób za pomocą ketchupu lub warzyw. Smacznego!