Tag: Przepis na leczo

Leczo

Jak zrobić leczo?

Podstawy gotowania
Leczo jest jedną z moich ulubionych, jesiennych potraw - robi się szybko i bardzo prosto, więc polecam również dla początkujących kucharzy. Ze względu na ilość zawartych w nim warzyw jest również bardzo zdrowe i bogate w witaminy.
Leczo

Jak zrobić leczo z papryki?

Dania regionalne
Leczo jest daniem dość prostym i szybkim do przygotowania. Co ważniejsze - jest bardzo zdrowe i można je przygotowywać o każdej porze roku. Zachwyci niemal każdego, możecie być pewni, że zniknie ze stołu szybciej niż się pojawi. Sekretem potrawy jest doskonała kompozycja przypraw i świeże składniki. Doskonale sprawdza się na codzienny obiad w gronie najbliższych. Poniżej znajdziecie dokładne wskazówki, które rozwieją wszystkie wasze wątpliwości.
Leczo

Jak zrobić leczo z cukinii i kiełbasy?

Szybkie i proste dania
Leczo to jedno z dań, które jest bardzo smaczne i proste w wykonaniu. Na dodatek w okresie letnim wychodzi naprawdę tanio. Wystarczy cukinia, kilka papryk, kiełbasa - a już wkrótce możemy cieszyć się smacznym i aromatycznym daniem. Oto moja propozycja na szybki i smaczny posiłek, jakim jest leczo. Mam nadzieję, że przepis i wam przypadnie do gustu.