Tag: Biżuteria z koralików wzory

pierścionek z drutu

Jak zrobić pierścionek z drutu?

Robienie biżuterii
Pierścionki z drutu są bardzo modne tej jesieni. Mogą przybierać różne kształty i kolory, które można dopasować do wielu ubrań. Zrobienie takiego pierścionka wcale nie jest trudne, jeśli ma się odpowiednie do tego narzędzia. W takim przypadku wszystko czym powinnaś się przejmować to upewnienie się czy kamienie, których użyjesz mają dziurki w środku, aby móc przez nie swobodnie przełożyć drucik.
pierścionek z koralików

Jak zrobić pierścionek z koralików?

Robienie biżuterii
Pierścionki są prawdziwą ozdoba naszych dłoni. Nawet więcej. Stanowią wspaniały dodatek do naszego ubrania i ogólnego wyglądu. Własnoręczne wykonanie pierścionka może być niezłą frajdą, ale nie tylko. Jak już zrobisz sobie sama piękną ozdobę, będziesz mogła się nią chwalić, a koleżanki na pewno będą pytać, jak można wykonać coś takiego. Ponadto, jeśli dorobisz sobie do pierścionka naszyjnik i kolczyki będziesz miała piękny komplet. Jak zatem zabrać się za zrobienie pierścionka wykorzystując do tego koraliki?

Jak zrobić ważkę z koralików?

Robienie biżuterii
W tym artykule opiszę, jak zrobić śliczną ważkę z koralików. Zrobienie jej jest dość trudne, ale za to nie drogie. Ponadto taka ważka idealnie nadaje się na prezent, jako wspaniała, ręcznie robiona pamiątka.


Podobne porady

choinka z bombek i drutu

Jak zrobić choinkę z bombek i drutu?

Dekoracje Bożonarodzeniowe
Myślałaś kiedyś, że choinka może wisieć na ścianie? Ja też nie... aż do pewnego sądnego dnia, w którym wpadłam na opisany tutaj pomysł. Kilka bombek choinkowych, kawałek drutu, stara rama - oto przepis na tę wyjątkową dekorację. Szczegóły zdradzam poniżej.
pierścionek z drutu – serce

Jak zrobić pierścionek z drutu – serce?·

Robienie biżuterii
Super prosty pierścionek z drutu w kształcie serca. Świetny pomysł na prezent, ale i okazja do rozwinięcia swoich umiejętności. Jeśli lubisz niepowtarzalną biżuterię jest to propozycja właśnie dla Ciebie. Instrukcja krok po kroku ze zdjęciami poniżej.
pierścionek serce z drutu

Jak zrobić pierścionek serduszko z drutu?

Prezenty na Walentynki
Doskonały jako prezent walentynkowy dla kogoś lub dla siebie samej. Pierścionek serduszko to tani i prosty sposób, by pokazać światu swój romantyczny nastrój. Do jego wykonania potrzebujesz jedynie kawałka drutu i kombinerek. Instrukcja krok po kroku poniżej.

Jak zrobić aniołka na choinkę z drutu?·

Dekoracje Bożonarodzeniowe
Uroczy aniołek ze zwiniętego w spiralę drutu może stanowić naprawdę oryginalną świąteczną dekorację twojego domu. Ozdoba ta jest niedroga i dość prosta w wykonaniu. Potrzeba tylko trochę czasu i cierpliwości. Zatem do dzieła!
wisiorek ważka

Jak zrobić wisiorek ważkę z drutu?

Robienie biżuterii
Ważka to owad chętnie uwieczniany w różnego rodzaju ozdobach. Broszki, wisiorki, spinki do włosów – motyw ważki pięknie prezentuje się w zasadzie na wszystkim. Jednak prawdziwą satysfakcję przyniesie ci taka ozdoba, którą wykonasz samodzielnie. Poniżej dowiesz się jak zrobić wisiorek ważkę, który możesz zatrzymać dla siebie lub podarować na przykład mamie na Dzień Matki.