Tag: Profesjonalny makijaż krok po kroku

makijaż twarzy

Jak przygotować twarz do makijażu i odpowiednio zamaskować niedoskonałości?

Makijaż
Każda z nas marzy o wyśmienitym i świeżym wyglądzie, nawet jeśli jest po nie przespanej nocy lub całym dniu pracy. Przygotowanie twarzy do makijażu wymaga cierpliwości, a zakrywanie wszelkich niedoskonałości dokładności. W tym artykule pokażę Wam krok po kroku jak sprawić abyśmy wyglądały młodo, świeżo i idealnie.


Podobne porady

Jak odpowiednio dobrać kolor cienia do koloru oczu?

Makijaż oczu
Każda kobieta pragnie ładnie wyglądać i ładnie się prezentować. Nieodłącznym elementem jej wizerunku jest makijaż. Tyle że nie zawsze odpowiednio go prezentujecie. W tym artykule pomogę rozwiązać Wam dylematy związane z makijażem oczu. Zapraszam do czytania!
Maskowanie przebarwień

Jak zamaskować przebarwienia?

Makijaż twarzy
Całkowite ukrycie znamion i innych skórnych niedoskonałości za pomocą innowacyjnych makijaży kryjących jest możliwe. Jeżeli posiadasz znamię lub jakąś inną skazę, którą chciałabyś przykryć, użycie ciężkiego podkładu może sprawić, że będzie ona wyglądała nienaturalnie. Zamiast tego, użyj kosmetycznego korektora, który jest łatwiejszy i szybszy w aplikacji i dzięki któremu uzyskasz znacznie lepsze rezultaty. Twoja lokalna apteka na pewno ma w asortymencie wiele marek, oferujących przeróżne podkłady kryjące. Sklepy towarowe posiadają w sprzedaży więcej ekskluzywnych kosmetyków, produkowanych w Europie i Japonii, które oferują korektory znacznie wyższej jakości niż te, które można kupić w aptece. Jest też kilka ogólnopolskich firm, które proponują profesjonalne kosmetyki do makijażu i produkty specjalistyczne.
makijaż

Jak dobrze zrobić makijaż?

Makijaż
Każda z nas chce pięknie wyglądać niezależnie od tego na jaki rodzaj makijażu się zdecyduje. Poniżej znajdziecie praktyczne, acz ogólne porady dotyczące prawidłowej kolejności i sposobu nakładania makijażu. Oczywiście rodzajów makijażów jest tak wiele, jak okazji na które ten makijaż się robi. Jednak podstawy trzeba znać. Oto one.
pielęgnacja cery

Domowe sposoby na niedoskonałości skóry

Problemy z cerą
Ile to razy obudziłaś się pewnego dramatycznego poranka z wielkim pryszczem na nosie lub podpuchniętymi oczami? Znasz to uczucie, gdy wychodzisz z wanny świeża i pachnąca, a już za kilka godzin twoja buzia świeci się jak żarówka, a włosy zdają się być wysmarowane olejem? Nie martw się, wiele kobiet zmaga się z takimi problemami. Czas wziąć byka za rogi i poznać domowe sposoby na niedoskonałości. Zobacz jak łatwo jest je pokonać.

Jak odpowiednio dbać o włosy i skórę głowy?

Pielęgnacja włosów
Myjesz swoje włosy codziennie lub co dwa dni a one ciągle pozostają bez wyrazu, nie błyszczą się, wyglądają na przetłuszczone i oklapnięte? Być może popełniasz jakiś błąd w najprostszej czynności jaką jest mycie włosów i skóry głowy. Przeczytaj ten artykuł a dowiesz się jak odpowiednio dbać o ich pielęgnację.
makijaż

3 makijaże ukrywające niedoskonałości

Makijaż
Najnowsze kosmetyki do makijażu kolorują i pielęgnują. Wybierz właściwy podkład, cienie czy szminkę, a nie tylko pomogą Ci ukryć niedoskonałości, ale też pozbyć się ich na dobre! Jak je stosować? Oto kompleksowe plany makijażowe dla kobiet z cerą dojrzałą i głębokimi zmarszczkami, naczynkową i skłonną do zaczerwień oraz mieszaną lub tłustą z widocznymi porami.
niedoskonałości na twarzy

Co niedoskonałości na twarzy mówią o twoim zdrowiu?

Problemy z cerą
Uważnie obserwując twarz możesz wiele dowiedzieć się o swoim zdrowiu. Twarz odzwierciedla nasze nawyki żywieniowe i styl życia. Dlatego też dobrze jest wiedzieć, jakie informacje na ten temat zapisane są na naszej twarzy, aby ewentualnie móc zmienić pewne swoje przyzwyczajenia. Warto zdawać sobie sprawę z tego, co dzieje się w organizmie.