Tag: Zajęcia plastyczne w przedszkolu

Jak zrobić jesienny fartuszek kuchenny?

Zabawy dla Dzieci
Jesień jest porą roku, która oferuje nam liście w przepięknych kolorach złota, czerwieni, pomarańczu i żółci. Złap chwilę i uwiecznij ją na cały rok na jesiennym fartuszku. Jego wykonanie będzie wspaniałą zabawą dla ciebie i twoich dzieci.
Jesienne drzewo

Jak zrobić rysunek "jesienne drzewo"?

Zajęcia z Dziećmi w Przedszkolu
Ten projekt może wykonać dziecko w każdym wieku. Szczególnie polecam go dla dzieci w wieku przedszkolnym. Rysunek - wyklejanka jest bardzo prosta do zrobienia. Każde dziecko sobie z nią bez problemu poradzi i będzie zachwycone wynikiem swojej pracy.
Papierowe dekoracje na Halloween

Jak zrobić papierowe ozdoby na Halloween?

Dekoracje na Halloween
Wciąż szukasz pomysłu na dekoracje halloweenowe? Wypróbuj prezentowane poniżej papierowe ozdoby, a Twoje pomieszczenie od razu nabierze innego charakteru. Te piękne dekoracje nadadzą się nie tylko na Halloween, ale też na przykład na Sylwestra czy karnawał.
Pingwin z szyszki

Jak zrobić pingwina z szyszki?

Dekoracje Bożonarodzeniowe
Pingwinki z szyszki mogą być wspaniałą ozdobą zimowo-bożonarodzeniową a ich robienie z pewnością sprawi dużo radości dzieciom. Pingwinki wykonane są z szyszek, czapeczek żołędzi oraz udekorowane brokatem i białą farbką akrylową.
Dekoracja świąteczna

Jak zrobić dekorację świąteczną - anielskie pranie?

Dekoracje Bożonarodzeniowe
Poniżej przedstawiam ciekawy pomysł na wykonanie dekoracji świątecznej do zawieszenia na drzwiach lub nad kominkiem. Dekoracja w większości wykonana jest z filcu i przedstawia anielskie pranie. Brzmi dziwnie, ale wygląda naprawdę uroczo.
Portmonetka z kartonu

Jak zrobić portfel z kartonu?

Krawiectwo i Przerabianie Ubrań
Kartony po sokach czy gotowych zupach mogą być wykorzystane do zrobienia ślicznych, kolorowych portmonetek na pieniądze, wizytówki czy klucze. Poniżej znajdziesz dokładną instrukcję.