Tag: Ciągłe kłótnie w związku

kłótnia

Jak rozmawiać z mężczyzną na ważne tematy?

Małżeństwo i Rozwiązywanie Problemów
Każda z nas próbuje zrozumieć mężczyznę, podobnie tak jak i oni próbują, często nieudolnie, pojąć nasze zachowanie i reakcje. Odmienność płci jest ogromna, nie dzieli nas tylko ta fizyczna różnica. Mimo to nie potrafimy bez siebie żyć, lecz aby żyć w spokoju i być szczęśliwymi czasami trzeba poruszyć pewne poważne, dręczące nas tematy. Trudno jest np. zadać pytanie "czy jeszcze coś do mnie czujesz?" Niezależnie od odpowiedzi, trzeba zrozumieć punkt widzenia partnera.
Kłótnia z partnerem

Jak nie kłócić się z chłopakiem?

Kryzysy Małżeńskie
Jestem w cudownym związku z mężczyzną, który jest jednocześnie moim przyjacielem, lecz niestety dochodzi między nami do częstych awantur, a wtedy kłócimy się jak przysłowiowy pies z kotem. Zawsze kłócimy się o jakieś drobiazgi a jak pojawia się większy problem to potrafimy omówić go na spokojnie. Te drobne rzeczy wynikające z codziennego życia we dwoje potrafią wytrącić nas z równowagi. Cały czas pracuję nad tym i chciałabym się poprawić, bo wiem, że wiele z tych kłótni sama prowokuję. Oto kilka porad jak się nie kłócić z chłopakiem czy mężem.
Kryzys związku

9 rzeczy, po których każdy związek powinien się zakończyć

Kryzysy Małżeńskie
Czasami zwyczajnie czujesz, że twój związek to nie to. Ciągle bardzo może ci zależeć na partnerze, dlatego decyzja o rozstaniu będzie ciężka. Jeśli większość z opisanych poniżej rzeczy dotyczy twojego związku, prawdopodobnie powinnaś rozważyć, czy nie czas go zakończyć.