Tag: Włosy suche domowe sposoby

oliwa z oliwek

Jak nawilżyć suche włosy?

Pielęgnacja włosów
Wszyscy wiemy, że oliwa z oliwek jest zdrowym tłuszczem, niezbędnym dla naszego organizmu. Używamy jej do sałatek i nie tylko. Możesz użyć oliwy z oliwek jako balsamu dla suchych i puszących się włosów. Jest niezastąpiona i nie można porównać jej do żadnych odżywek kupionych w sklepie. Poniżej znajdziesz sposób na nawilżenie suchych włosów. Zabieg najlepiej powtarzać 1-2 razy na tydzień w zależności od kondycji twoich włosów.
zniszczone włosy

Jak zrobić naturalny szampon regenerujący?

Pielęgnacja włosów
Kiedy włosy są narażone na różne zabiegi chemiczne, takie jak farbowanie, trwała i ondulacja oraz termiczne – prostowanie, kręcenie, suszenie oraz ekspozycję na mróz lub ostre światło słoneczne, mogą się wysuszać, łamać i wyglądać sianowato.
Najlepszym rozwiązaniem jest wówczas terapia regenerująca. Ja osobiście polecam wykonanie naturalnego szamponu, który odżywi włosy i przywróci im blask. Oto co wchodzi w jego skład:
miód

3 domowe maseczki z miodu do każdego rodzaju włosów

Maseczki Domowe

Gdy twoje włosy są zniszczone, suche lub straciły swój dawny blask, czas na regenerującą terapię. Okazuje się, że wszystko, czego potrzeba twoim włosom, może dostarczyć im... miód. Nadaje się on do pielęgnacji każdego rodzaju włosów. Przywraca im odpowiedni poziom nawilżenia, wygładza je, przyspiesza ich wzrost oraz działa antybakteryjnie na skórę głowy. Poniżej znajdziesz trzy przepisy na domowe maseczki z miodu na włosy. Wypróbuj wszystkie lub wybierz tę, która najlepiej odpowiada na twoje potrzeby.

maseczka na włosy

Jak zrobić maseczkę na włosy z majonezu i miodu?

Pielęgnacja włosów
Ogrzewanie, promienie słoneczne oraz wilgotne powietrze powodują, że włosy staja się suche, kruche i zniszczone, ale jest na to wspaniały sposób. Może to zabrzmieć dziwnie, ale produkt, który uratuje twoje włosy to majonez. Tak to on, majonez jest zbawicielem przesuszonych, zniszczonych włosów. Przeczytaj artykuł i dowiedz się jak przygotować regenerującą maseczkę na włosy z majonezu i miodu.