Tag: Kolaż ze zdjęć

przykładowy kolaż

Jak zrobić kolaż?

Wyroby z papieru
Kolaż to technika kompozycji różnych dzieł artystycznych, które nie koniecznie muszą być ze sobą związane. Robienie kolażu jest bardzo proste, a może być również świetną zabawą i doskonale wpływa na rozwijanie kreatywności. Poniżej znajdziesz wskazówki jak zrobić kolaż.
kolaż ze zdjęć

Jak zrobić kolaż ze zdjęć - prezent dla przyjaciela?

Pomysły na Prezenty
Bardzo często brak nam pomysłów na wyjątkowe nietuzinkowe prezenty dla najbliższych. Najbardziej cieszą prezenty robione własnoręcznie. Każdy z nas ma jednego, wyjątkowego Przyjaciela. Przeżyliśmy z nim kawał życia, zna nasze wszystkie tajemnice, zawsze jest przy nas, obojętnie czy cieszymy się, czy płaczemy. Tutaj zaproponuję jak zrobić wyjątkowy kolaż zdjęciowy dla naszego przyjaciela.


Podobne porady

przeprosiny

Jak przeprosić kogoś na kim ci zależy?

Kryzysy Małżeńskie
Wszyscy popełniają błędy. Są one nieodłączną częścią naszego życia. Sposób radzenia sobie z błędami i wyciągania z nich wniosków determinuje to, kim jesteśmy i kim się staniemy. Gdy popełnisz błąd i zranisz kogoś, na kim ci zależy, bardzo ważne jest, żeby umieć za to przeprosić. Przeprosiny zawsze stanowią pierwszy krok w ratowaniu każdego związku.
pocieszanie przyjaciółki

Jak pocieszyć zdradzoną przyjaciółkę?

Podtrzymywanie i Pielęgnacja Przyjaźni
Przyjaciele są zawsze po to, by sobie pomagać, bez wzajemnego polegania na sobie nie może być bowiem mowy o przyjaźni. Problem polega jednak na tym, że czasem trzeba sobie pomagać w sytuacjach naprawdę trudnych, kiedy jakakolwiek podjęta decyzja wydaje się być beznadziejna i prowadząca donikąd. Jednym z takich momentów w życiu, kiedy trzeba stanąć na wysokości zadania jest ten, kiedy należy pocieszyć zdradzoną przyjaciółkę. Pocieszanie wydaje się tutaj być bowiem tylko bezsensownym łataniem dziur, doraźnym zabliźnianiem ran, które wciąż pozostają świeże. To nieprawda. Dobry przyjaciel pocieszy tak, że drugiej osobie będzie dużo łatwiej to wszystko znosić. Jak to zrobić?
Przyjaciółki

Jak rozpoznać przyjaciela?

Podtrzymywanie i Pielęgnacja Przyjaźni
Zawsze dobrze jest mieć przyjaciół wokół siebie. Istnieją oznaki prawdziwej przyjaźni. Jeśli chcesz sprawdzić, czy dziewczyna, którą uważasz za prawdziwą przyjaciółkę naprawdę nią jest, poniższe wskazówki powinny Ci w tym pomóc.

Jak zrobić kolaż na kartonie z IKEA'i?

Inne projekty i wyroby
Ten tip nauczy cię jak ozdobić karton z pokrywką, tworząc z niego przydatne, oryginalne i funky pudełko na przedmioty niecodziennego lub codziennego użytku.

Jak zrobić plakat-kolaż na drzwi z witryną?

Inne projekty i wyroby
Ten tip pokaże ci, że własnymi rękami możesz samodzielnie zrobić oryginalny plakat na witrynę swoich drzwi i oczarować gości kreatywnością. Zamiast kupować nudny plakat zrób go sam!

Jak pomóc przyjaciółce po rozwodzie?

Rozwód i Koniec Małżeństwa
Rozwód jest doświadczeniem dość traumatycznym, nawet dla tej strony, która wniosła sprawę do sądu. Dzieli się on na etap przedrozwodowy (separacja, rozmyślania, rozważania), etap rozwodowy (pozew, podejmowanie i odwoływanie decyzji o rozwodzie na zmianę), etap porozwodowy oraz etap ostatni - przystosowania i odbudowy. Żal i smutek są bardzo podobne do tych z okresu żałoby i również tutaj można podzielić cały proces na 5 faz: zaprzeczenie, gniew, negocjacje, depresja i akceptacja. Czasami te pięć faz pojawia się również w każdym etapie rozwodu. Jak zatem pomóc swojej przyjaciółce w tym trudnym etapie życia?