Tag: Manicure

manicure

Jak zrobić sobie manicure?

Pielęgnacja dłoni i stóp
Nie masz czasu iść do kosmetyczki aby zrobić manicure, albo po prostu nie masz na to pieniędzy. Możesz to zrobić w domu samodzielnie. Poniżej podajemy łatwe krok po kroku do uzyskania pięknych dłoni i paznokci.
pielęgnacja paznokci

Jak naprawić pęknięty paznokieć?

Manicure i Pedicure
Pęknięty paznokieć już nie jedną z nas doprowadził do szału. Dla wielu kobiet to prawdziwa tragedia zdarzająca się w najmniej oczekiwanym momencie (np. kiedy uderzymy się w trakcie sprzątania, gotowania, w pracy). Niewiele osób wie, że taki paznokieć można jeszcze uratować i nie wszystko jest stracone. Poniżej przedstawiam kilka wskazówek, które pomogą wam naprawić pęknięty paznokieć unikając wizyty u specjalisty.
odpryśnięty lakier na paznokciach

Jak dosztukować odpryśnięty lakier na paznokciach?

Manicure i Pedicure
Jeżeli twój manicure ma już około tydzień, to prawdopodobnie pora już na świeży. Jednak jeżeli dopiero co malowałaś paznokcie a lakier odprysł w jakimś miejscu sprawdź jak co w takiej sytuacji zrobić.
zestaw do manicure

Jak wyposażyć kosmetyczkę w pełny zestaw do manicure?

Kosmetyki dla Pań
Piękne i zadbane paznokcie są wizytówką każdej kobiety. Warto zatem poświęcić im kilka minut w tygodniu i zrobić klasyczny manicure. Staranny manicure wymaga użycia odpowiednich przyborów, które każda z nas powinna mieć w swoim domu. Jeśli jeszcze nie masz skompletowanego zestawu, przeczytaj poniższe wskazówki, które z pewnością ułatwią Ci zakupy i pomogą wybrać tylko to, czego naprawdę potrzebujesz.
Ściąganie tipsów

Jak zdjąć tipsy?

Specjalne okazje
Coraz mniej kobiet robi sobie sztuczne paznokcie, ponieważ zaczęły się niesłusznie kojarzyć tylko z różem i kiczem. Tymczasem nie jest tajemnicą, że kobiety które mają z natury łamliwe i rozdwajające się paznokcie, właściwie nie są w stanie zapuścić nieco dłuższych płytek. Dlaczego zatem nie wspomóc się tipsami? Profesjonalnie i ze smakiem zrobione tipsy, mogą stanowić prawdziwą ozdobę kobiety, a czasem nawet trudno odróżnić sztuczne paznokcie od prawdziwych, pod warunkiem, że są one dobrze zrobione. Jednak gdy już się założy tipsy, trzeba je w pewnym momencie zdjąć. Jak to zrobić, żeby nie zaszkodzić naturalnym paznokciom?
Manucure

Jak zrobić manicure w domu?

Pielęgnacja dłoni i stóp
Zadbane dłonie i paznokcie to wizytówka większości kobiet, szczególnie w pracy. Dlatego powinnyśmy właściwie pielęgnować nasze paznokcie i dbać o ich nienaganny wygląd. Manikiur powinien być precyzyjny i dokładny. W jaki sposób pielęgnować dłonie i zrobić właściwy manikiur?
naprawa paznokcia

Jak naprawić złamanego paznokcia?

Pielęgnacja dłoni i stóp
Poniżej znajdziesz prosty instruktaż, dzięki któremu dowiesz się jak szybko poradzić sobie z nadłamanym paznokciem. Każdej z nas się to kiedyś zdarzyło, nie mówcie, że nie. No chyba, że cały czas nosicie krótkie paznokcie. Już nie musisz się martwić i obcinać paznokcia tuż przy skórze. Te dni minęły.
DSC_0061.JPG

Jak w ciekawy sposób pomalować paznokcie matowym lakierem?·

Malowanie paznokci
Dłonie są naszą wizytówką. Właśnie dlatego niemal każda kobieta marzy o ładnych, ciekawych paznokciach. Często wydajemy ogromne sumy na profesjonalny manicure, nieświadome tego, że same możemy uzyskać piorunujące efekty malując własne paznokcie. To naprawdę proste. Przedstawiam dzisiaj dziecinnie łatwy do wykonania, przyciągający uwagę, modernistyczny sposób malowania paznokci.
Koty na paznokciach

Jak zrobić kotki na paznokciach?

Malowanie paznokci
Koty siedzące na dachu i wpatrujące się w księżyc mogą być bardzo inspirujące. Właśnie dlatego zdecydowałam się wybrać motyw kociaków na paznokciach. Pewnie zastanawiacie się, czy poradzicie sobie z tym zadaniem? Zapewniam was, że nawet jeżeli nie macie doświadczenia w robieniu takich wzorków, kotki nie sprawią wam większych problemów. Na pewno zaskoczycie niejedną koleżankę. Poniżej znajdziecie wskazówki, które pomogą wam w ich wykonaniu.

Triki i sztuczki pomocne podczas manicure

Malowanie paznokci
Dzięki poniższym trikom i sztuczkom pomalujesz paznokcie jak prawdziwa profesjonalistka! Dowiedz się jak szybko naprawić pęknięty paznokieć i jak wysuszyć lakier w zaledwie 3 minuty.