Tag: Pranie dywanu domowe sposoby

Plama z kawy na dywanie

Jak wyprać dywan?

Usuwanie plam
Masz już dość poplamionego dywanu? Nie możesz patrzeć na plamy po kawie, sosie czy obiedzie? Czas najwyższy wyprać dywan. Najprościej jest oczywiście zanieść dywan do prania, ale po co, skoro możesz to zrobić sam zaoszczędzając pieniądze.


Podobne porady

przygotowanie podłogi przed położeniem wykładziny

Jak przygotować podłogę przed położeniem wykładziny?

Remonty
Zanim położysz wykładzinę musisz przygotować podłogę, aby wykładzina dobrze leżała i nie niszczyła się zbyt szybko. Poniżej znajdziesz instrukcję jak to zrobić.
Jak położyć wykładzinę?

Jak położyć wykładzinę?

Remonty
Sposób kładzenia wykładziny jest bardzo ważny. Możesz to zrobić samodzielnie, ale musisz przede wszystkim pamiętać o cierpliwości. Poniżej znajdziesz kilka wskazówek, które mogą okazać się bardzo pomocne do prawidłowego położenia wykładziny.
układanie wykładziny

Jak wybrać narzędzia potrzebne do położenia wykładziny?

Remonty
Do położenia wykładziny potrzeba niewielu narzędzi, lecz jeśli chcesz osiągnąć dobry efekt końcowy, musisz je zgromadzić. Potrzebne akcesoria nie są drogie. Poniższa lista przedstawia wszystkie te narzędzia, które będą Ci przydatne.
dywan we wzory

Jak dobrać dywan?

Dywany i Klimy
Położenie dywanu we wnętrzu to jeden z najszybszych sposobów na zmianę wystroju pomieszczenia. Jeśli doszłaś do takich samych wniosków, ale nie masz pojęcia jak wybrać dywan, który będzie najbardziej odpowiedni, pozwól, że trochę ci w tej kwestii podpowiem.
czysty dywan

Jak czyścić dywan?

Środki czyszczące
Na twoim dywanie od dawna goszczą plamy, które za żadne skarby nie chcą się z nim rozstać? Czas najwyższy coś z tym zrobić. Przecież nie będziesz bez przerwy chodzić po poplamionym dywanie, a kupowanie nowego nie ma sensu. Wypróbuj przedstawiony niżej sposób na pranie dywanów. Niech twój dywan przejrzy i będzie super odświeżony, a co najważniejsze czysty.
czyszczenie dywanu

Jak wyczyścić dywan z trudnych plam?

Usuwanie plam
Zastanawiasz się jak usunąć stare plamy z wykładziny lub dywanu? Masz w domu zwierzęta, które są wrażliwe na środki czyszczące? Mamy dla ciebie doskonałą naturalną alternatywę. Wystarczy zrobić pastę i wetrzeć ją w dywan lub wykładzinę, a magicznie usunie z niej plamy. Przeczytaj i przetestuj nasze rozwiązanie.
usuwanie plam

Jak uratować poplamiony dywan?

Usuwanie plam
Jeżeli na twoim ulubionym dywanie powstała plama, którą koniecznie chcesz usunąć, to mamy dla ciebie kilka podpowiedzi. W zależności od tego, co spowodowało plamę, rozwiązania są różne. Wszystkie łączy jedno, mogą uratować twój dywan. Pamiętaj jednak, że jeżeli palma powstała po rozlaniu jakiejś płynnej substancji, to od razu postaraj się odsączyć jak najwięcej płynu za pomocą papierowych ręczników. Nigdy nie pocieraj plam, ponieważ możesz spowodować jej głębsze wchłonięcie do wnętrza tkaniny, a przez to plama będzie trudniejsza do usunięcia.