Tag: Wycinanki z papieru

Pająk z papieru

Jak wyciąć pająka z papieru?

Dekoracje na Halloween
Pająk z papieru może być bardzo ładną dekoracją na Halloween - szczególnie, jeśli przykleimy go na oknie lub na lustrze. Wykonanie jego jest bardzo proste i nie sprawi problemu nawet dzieciom.
Dynia z papieru

Jak wyciąć dynię z papieru?·

Dekoracje na Halloween
Dynia z papieru może być śliczną ozdobą okna lub lustra na Halloween. Jest bardzo prosta do wykonania więc mogą ją zrobić również dzieci. Doskonale sprawdza się na halloweenowe przyjęcia. Możecie zrobić całą rodzinkę takich dyń, ponieważ powstaną zaledwie w kilka chwil. Wspólne wykonywanie takich ozdób będzie świetną zabawą dla całej rodziny. Poniżej znajdziesz wskazówki, które pomogą ci w wykonaniu rewelacyjnych halloweenowych wycinanek.
drzewo z papieru

Jak zrobić drzewo z papieru?·

Materiały i elementy dekoracyjne
Masz wolny czas i chcesz zrobić coś ciekawego? Zrób drzewka z papieru. Jeśli nie wiesz jak, odpowiedź znajdziesz poniżej. Wybierz kolor brystolu, chwyć za ołówek i nożyczki i do dzieła. Drzewka możesz postawić na komodzie czy w przedpokoju. Ozdobią te miejsca.


Podobne porady

śnieżynki z papieru

Jak wyciąć pięcioramienne śnieżynki z papieru?

Dekoracje Bożonarodzeniowe
Ozdób swój dom przepięknymi śnieżynkami. Możesz nimi też ozdobić swoje prezenty pod choinkę. Zrób je z filcu, nie z papieru, a będą wyglądać jeszcze bardziej bajecznie. Ja zrobiłam soczyste czerwone śnieżynki. Zobaczcie jak pięknie się prezentują.
malowanie okna

Odnawianie okien - o czym warto pamiętać?

Drobne Naprawy Domowe
Chcesz odnowić drewniane okna? Zanim przystąpisz do ich szlifowania (przynajmniej częściowego, np. w miejscach ubytków lub pęknięć), koniecznie odtłuść ich powierzchnię, używając do tego wody z płynem do mycia naczyń. Na renowację okien najlepiej wybrać ciepły, ale nie upalny dzień. Ważna jest wysoka temperatura, dość intensywne nasłonecznienie odnawianych okien oraz umiarkowana wilgotność powietrza. W parny dzień lepiej tego nie robić!

Jak zabezpieczyć okna przed zimą?

Mycie okien
Niskie temperatury zagościły już na dobre na zewnątrz, a zima zbliża się wielkimi krokami. Co to oznacza? Trzeba wyciągnąć z szafy ciepłe ubrania, zadbać o odporność i zaopatrzyć się w ochronne kosmetyki. Jednak to nie wszystko. Nie tylko nasz organizm i ciało wymagają solidnego przygotowania na zimę. Zabezpieczenia przed mrozem potrzebują także nasze mieszkania, samochody i podwórka. Mróz i śnieg szczególnie dają się we znaki naszym oknom. Efekt? Pęknięte szyby, zdeformowane uszczelki i zniszczone ramy. By uniknąć tych przykrych konsekwencji, warto solidnie zabezpieczyć je przed niskimi temperaturami. Podpowiadamy, o czym pamiętać, by nasze okna bez szwanku przetrwały zimę.