Tag: Makijaż na sylwestra krok po kroku

makijaż shock blue

Jak zrobić makijaż "Shock blue"?

Makijaż
Dla kobiet, które kochają niebieski i wszystko co w tym kolorze! Wspaniały i szokujący makijaż, świetnie nadaje się na Sylwestra i inne tego typu imprezy!


Podobne porady

Martini Blue

Jak zrobić Martini Blue?

Drinki Alkoholowe
Kolor nieba, przejrzystość morza - czyli Martini w wersji dla pilotów i marynarzy. Jest wyśmienite i z pewnością olśni twoich gości. Jest bardzo szybki i prosty w przygotowaniu. Jego dodatkową zaletą jest to, że nie potrzebujesz żadnych umiejętności barmańskich żeby go zrobić. Bez wątpienia należy do jednych z najlepszych egzotycznych drinków. Niesamowita kompozycja smaków przeniesie ciebie i twoich gości w nieco cieplejszy klimat. Poniżej znajdziecie wskazówki, które pomogą wam wykonać ten niezwykły koktajl.
makijaż oka

Jak zrobić połyskujący makijaż oka?

Makijaż oczu
Chcesz sprawić, by twoje oko zaczęło błyszczeć? Taki makijaż doskonale sprawdza się na imprezy i spotkania z przyjaciółmi. Z pewnością przyciągniesz wzrok płci przeciwnej. Wbrew pozorom jego wykonanie nie jest bardzo skomplikowane, ani czasochłonne. Jeśli nie masz doświadczenia w malowaniu oka, poćwicz odrobinę przed ważnym wyjściem. Poniżej znajdziesz instrukcję jak zrobić makijaż podobny do tego pokazanego na zdjęciu. Powodzenia.
modny makijaż studniówkowy

Jak zrobić modny makijaż studniówkowy?·

Makijaż
Sezon studniówkowy czas zacząć! Jednak jak przygotować się do imprezy, by zostać zauważoną i zachować najlepsze wspomnienia? Modna sukienka i wystylizowana fryzura to nie wszystko. Ważny jest też perfekcyjny, trwały makijaż. Nie każda z nas chce jednak za niego płacić. Poniżej opiszę makijaż, który nie tylko jest modny, ale można go wykonać naprawdę tanim kosztem. Wszystkie kosmetyki kupisz przez Internet, a stosując się do moich wskazówek zaoszczędzisz zarówno czas jak i pieniądze. Sprawdź sama!
makijaż studniówkowy

Jak robić makijaż studniówkowy? Praktyczne wskazówki.

Makijaż
Studniówka to najważniejszy wieczór w życiu każdego maturzysty. Gdy już wybierzesz odpowiednią sukienkę, buty i wszystkie inne akcesoria, czas by skupić się na makijażu. Studniówkę pamiętać będziesz przez lata, warto więc postarać się o to, by pokazać się na niej z jak najlepszej strony. Przeczytaj ten artykuł, a poznasz stare i sprawdzone sposoby na makijaż studniówkowy, który pozostanie nieskazitelny do białego rana!
makijaż

Jak dobrze zrobić makijaż?

Makijaż
Każda z nas chce pięknie wyglądać niezależnie od tego na jaki rodzaj makijażu się zdecyduje. Poniżej znajdziecie praktyczne, acz ogólne porady dotyczące prawidłowej kolejności i sposobu nakładania makijażu. Oczywiście rodzajów makijażów jest tak wiele, jak okazji na które ten makijaż się robi. Jednak podstawy trzeba znać. Oto one.
narodziny dziecka

Ile przysługuje dni urlopu okolicznościowego?

Praca a Dziecko
Urlop okolicznościowy jest to zwolnienie pracownika od pracy w związku ze szczególnym wydarzeniem w jego życiu (ślub, pogrzeb, narodziny dziecka). Pracownik w trakcie urlopu okolicznościowego zachowuje prawo do wynagrodzenia. Wymiar urlopu okolicznościowego uzależniony jest od rodzaju zdarzenia, które jest powodem ubiegania się o urlop. Urlop ten udzielany jest na pisemny wniosek pracownika. Pracownik powinien wykorzystać go w dniu wystąpienia zdarzenia, w najbliższych dniach je poprzedzających (np. przygotowanie przyjęcia weselnego) lub następujących po nim (np. odbiór nowo narodzonego dziecka ze szpitala). Okoliczności uprawniające do uzyskania urlopu okolicznościowego powinny być potwierdzone przez pracownika poprzez dostarczenie do kadr takich dokumentów jak akt ślubu, akt zgonu, akt urodzenia się dziecka, itp. Wymiar urlopu okolicznościowego przysługującego pracownikom w poszczególnych przypadkach znajdziesz poniżej.

Makijaż w odcieniach fioletu: krok po kroku

Makijaż oczu
Makijaż w odcieniach fioletu pozwala uzyskać hipnotyzujące spojrzenie i jest idealny dla każdej tęczówki. Zapraszam do spojrzenia na moją propozycję.