Tag: Wróżka przebranie

kostium wróżki

Jak zrobić skrzydła wróżki?

Przebrania na Halloween
Każda mała dziewczynka chciałaby być bajkową wróżką. I ma okazję, aby się nią stać właśnie dzięki uszyciu pięknej sukni i zrobieniu do niej skrzydeł. Wasze córki na pewno staną się najważniejszymi i najpiękniejszymi osóbkami na balu, nieważne czy to bal halloweenowy, sylwestrowy czy choinkowy. A zrobienie skrzydeł wcale nie jest trudną sztuką.


Podobne porady

kostium nietoperza

Jak zrobić skrzydła nietoperza?·

Przebrania na Halloween
Największy problem w zrobieniu przebrania nietoperza tkwi właśnie w skrzydłach. Poniżej przedstawiam genialny, niedrogi i prosty sposób na zrobienie skrzydeł nietoperza na Halloween lub bal kostiumowy.
Moda na kawnawał 2011

Trendy na karnawał 2011

Specjalne okazje
Mimo, iż w ciągu całego roku mamy wiele bali i przyjęć to na Sylwestra i na balach karnawałowych chcemy wyglądać naprawdę wyjątkowo. Każda kobieta chce wyglądać modnie i olśniewająco, czas więc sprawdzić co w tym roku proponują nam projektanci mody.
wróżka

Jak zrobić czapkę wróżki?

Zabawy dla Dzieci
Zbliża się karnawał? Bal przebierańców? A może Dziady (inaczej zwane Halloween)? Wymyśliłaś przebranie dla dziecka? Chcesz być wróżką! Znalazłaś odpowiedni strój (jeśli nie, zobacz tutaj), kupiłaś różdżkę. Teraz jeszcze tylko charakterystyczne nakrycie głowy. Tylko jak je zrobić? W ogóle jak powinien wyglądać kapelusz wróżki? Najlepiej wzorować się na nakryciach głowy ze średniowiecza. To bowiem najbardziej liryczne i magiczne czasy w naszym odczuciu. Jeżeli zaś średniowiecze, to musimy wykonać wysoką stożkową czapkę. Najlepiej jeszcze z jakimś ozdobnym materiałem na czubku lub wokół. W tym artykule opiszemy jak zrobić taką czapkę. Za wzór posłużą nam disnejowskie wróżki ze "Śpiącej Królewny".
Kobieta pijąca absynt

Jak pić absynt?

Likiery
Absynt jest to ziołowy trunek o bardzo wysokiej zawartości alkoholu. Zielona Wróżka, jak nazywa się nieraz ten alkohol, był ukochanym wzmacniaczem weny, artystów takich jak Pablo Picasso, Vincent Van Gogh, Oskar Wilde, Ernest Hemingway, Edouard Manet i wielu innych. Przed I wojną światową, absynt stał się tak popularny i łatwo dostępny w niektórych krajach, że we Francji zostało zagrożonych wiele winnic. Zaczęto prowadzić więc kampanie przeciw uzależnieniom od absyntu i sugerowano społeczeństwu, że alkohol ten wywołuje podobne do narkotycznych halucynacje, popycha do uzależnień, agresji, a w skrajnych przypadkach nawet morderstw. Oczywiście nie pokrywało się to do końca z prawdą, absynt podobnie jak każdy inny alkohol pity w nadmiarze prowadził do osłabienia zdrowia i zdziwaczenia. Nie mniej na długie lata wprowadzono w wielu krajach zakaz sprzedaży tego alkoholu, a do 1998 roku jest on legalny w Unii Europejskiej.

Jak zrobić poduszkę z Wróżką Zębuszką?

Krawiectwo i Przerabianie Ubrań
Dzięki Wróżce Zębuszce dzieci łatwiej godzą się z utratą zębów mlecznych, a nawet czekają na ten moment, aby tylko dostać od wróżki jakiś prezent. Wróżka ta jest bardzo pozytywną postacią i warto jej podobiznę umieścić na różnych akcesoriach dekoracyjnych w pokoju dziecka. Poniżej przedstawiam instrukcję wykonania poduszki z motywem Wróżki Zębuszki oraz kieszonką, do której można wkładać drobne pieniążki.
makijaż wróżki dla dziecka

Jak zrobić makijaż wróżki dla dziecka?

Przebrania na Halloween
Każda mała dziewczynka marzy o tym, żeby być wróżką lub księżniczką. Spełnijmy więc oba te marzenia i przemieńmy ją w królową wróżek. A wszystko to za sprawą odpowiedniego makijażu i kilku sprytnie użytych naklejek z cyrkoniami. Instrukcję krok po kroku jak zrobić makijaż wróżki znajdziesz w kolejnych krokach. Magiczna różdżka nie będzie potrzebna.
anielskie skrzydła

Jak zrobić anielskie skrzydła z filtrów do kawy?

Choinka
Anielskie skrzydła są takie piękne… No dobrze, tak naprawdę nikt nie widział prawdziwego anioła, a więc także i jego skrzydeł. Ale te wszystkie anielskie postacie namalowane na obrazach mają zawsze piękne, białe, puszyste, często mieniące się w słońcu skrzydła. Można się nimi zainspirować i zrobić śliczną choinkową ozdobę w ich kształcie. Wszystkie rzeczy, których będziesz potrzebować tylko trzech rzeczy, najprawdopodobniej masz u siebie w domu.