Tag: Strój wróżki dla dziewczynki

kostium wróżki

Jak zrobić skrzydła wróżki?

Przebrania na Halloween
Każda mała dziewczynka chciałaby być bajkową wróżką. I ma okazję, aby się nią stać właśnie dzięki uszyciu pięknej sukni i zrobieniu do niej skrzydeł. Wasze córki na pewno staną się najważniejszymi i najpiękniejszymi osóbkami na balu, nieważne czy to bal halloweenowy, sylwestrowy czy choinkowy. A zrobienie skrzydeł wcale nie jest trudną sztuką.
makijaż wróżki dla dziecka

Jak zrobić makijaż wróżki dla dziecka?

Przebrania na Halloween
Każda mała dziewczynka marzy o tym, żeby być wróżką lub księżniczką. Spełnijmy więc oba te marzenia i przemieńmy ją w królową wróżek. A wszystko to za sprawą odpowiedniego makijażu i kilku sprytnie użytych naklejek z cyrkoniami. Instrukcję krok po kroku jak zrobić makijaż wróżki znajdziesz w kolejnych krokach. Magiczna różdżka nie będzie potrzebna.


Podobne porady

wróżenie z kuli

Jak wróżyć z kuli?

Sztuczki Magiczne
Czy zastanawia Cię w jaki sposób większość wróżek odgaduje wiele istotnych informacji które miały miejsce w Twoim życiu? A może sama chcesz zostać wróżką i wyczytywać z kryształowej kuli informacje o osobie, którą pierwszy raz widzisz na oczy? Czytania z kuli może nauczyć się każdy. To nie czary - to psychologia, a dokładniej technika zwana zimnym odczytem. Zimny odczyt to umiejętność przekonywania osób, że wie się o nich więcej niż ma to miejsce w rzeczywistości. Przeczytaj poniższe wskazówki i czytaj z ludzi jak z otwartej księgi.
kostium nietoperza

Jak zrobić skrzydła nietoperza?·

Przebrania na Halloween
Największy problem w zrobieniu przebrania nietoperza tkwi właśnie w skrzydłach. Poniżej przedstawiam genialny, niedrogi i prosty sposób na zrobienie skrzydeł nietoperza na Halloween lub bal kostiumowy.
strój pająka

Jak się przebrać za pająka?

Przebrania na Halloween
Halloween tuż tuż. Twoje dziecko wybiera się na zabawę szkolną z tej okazji? Dziecko się cieszy, a Ty masz problem, o musisz je jakoś przebrać. Proponuję przebranie dziecka za pająka. Nie jest to trudne, a na pewno się dziecku spodoba. Jak się za to zabrać, podpowiadam poniżej.
Moda na kawnawał 2011

Trendy na karnawał 2011

Specjalne okazje
Mimo, iż w ciągu całego roku mamy wiele bali i przyjęć to na Sylwestra i na balach karnawałowych chcemy wyglądać naprawdę wyjątkowo. Każda kobieta chce wyglądać modnie i olśniewająco, czas więc sprawdzić co w tym roku proponują nam projektanci mody.

Jak zrobić poduszkę z Wróżką Zębuszką?

Krawiectwo i Przerabianie Ubrań
Dzięki Wróżce Zębuszce dzieci łatwiej godzą się z utratą zębów mlecznych, a nawet czekają na ten moment, aby tylko dostać od wróżki jakiś prezent. Wróżka ta jest bardzo pozytywną postacią i warto jej podobiznę umieścić na różnych akcesoriach dekoracyjnych w pokoju dziecka. Poniżej przedstawiam instrukcję wykonania poduszki z motywem Wróżki Zębuszki oraz kieszonką, do której można wkładać drobne pieniążki.
anielskie skrzydła

Jak zrobić anielskie skrzydła z filtrów do kawy?

Choinka
Anielskie skrzydła są takie piękne… No dobrze, tak naprawdę nikt nie widział prawdziwego anioła, a więc także i jego skrzydeł. Ale te wszystkie anielskie postacie namalowane na obrazach mają zawsze piękne, białe, puszyste, często mieniące się w słońcu skrzydła. Można się nimi zainspirować i zrobić śliczną choinkową ozdobę w ich kształcie. Wszystkie rzeczy, których będziesz potrzebować tylko trzech rzeczy, najprawdopodobniej masz u siebie w domu.