Tag: Kubek tablica kreda jak zrobić kubek tablica z kredą

Kubek za farbą tablicową

Jak pomalować kubek farbą tablicową?

Szablony Dekoracyjne i Malarskie
Nie masz pomysłu na prezent? Walentynki już blisko, a ty dalej utknęłaś w martwym punkcie? Mamy prosty i łatwy pomysł na prezent, który z łatwością zrobisz w domu. Wystarczy odrobina farby i dobry pomysł, a stworzysz ciekawą przestrzeń do przesyłania miłosnych liścików.


Podobne porady

bombki na choinkę

Jak ozdobić bombki na choinkę farbą puchnącą?

Dekoracje Bożonarodzeniowe
Pomysł może i banalny – choć w sumie nie do końca. Jeśli masz stare zwykłe szklane lub jednokolorowe bańki, możesz je przemienić w zupełnie nowe. Nie musisz się ich pozbywać. Jak tego dokonać? Otóż wystarczy odrobina ciekawej farby, sprawne dłonie i chęci. Podpowiem Wam jak ozdobić stare bańki i nadać im nowego, ciekawego wyglądu.
kolorowa kreda

Jak zrobić kolorową kredę?

Projekty dla dzieci
To zadziwiające, że zrobić możemy praktycznie wszystko. Nawet kredę! To takie proste, a ucieszy niejednego dzieciaczka. Zrób ze swoim dzieckiem kolorową kredę, którą będzie mogło ono pomalować na chodniku coś ciekawego. Zabierz się za to już dziś, po kilka dni potrwa zastyganie kredy.
włosy ombre

Jak zrobić włosy ombre bez farbowania?·

Farbowanie włosów
Ombre szturmem podbiło głowy wielu gwiazd i celebrytów i wyszło na ulice. Jeśli i ty chcesz mieć włosy ombre, ale nie jesteś fanką farbowania włosów farbami możesz zastosować pewną sztuczkę. Co prawda jest to sztuczka zmywalna, ale zawsze możesz zmienić wygląd swoich włosów nawet na chwilę. A wystarczy zwykła kolorowa kreda i woda. Zobacz. Poniżej znajdziesz instrukcję ze zdjęciami.

Jak przyciemnić kolor farbą amoniakową?

Fryzury
Paulina ma włosy do ramion. Aby nadać charakteru fryzurze naszej klientki, przyciemniliśmy włosy farbą amoniakową i wykonaliśmy strzyżenie o kilka centymetrów.
kubek

Jak ozdobić kubek farbą metaliczną?

Inne projekty i wyroby
Znudził ci się twój stary kubek? Odmień go za pomocą tego prostego triku. Potrzebujesz jedynie farby metalicznej, taśmy maskującej oraz pędzla. Jeśli masz kilka jednokolorowych kubków lub filiżanek z tego samego zestawu, pomaluj je wszystkie według poniższego wzoru. Gwarantuję, że twoi znajomi podczas najbliższej wizyty będą cię wypytywać, w którym sklepie kupiłaś taki oryginalny komplet filiżanek.
farbowanie pisanek ręcznikiem papierowym

Jak ozdobić pisanki farbą i ręcznikiem papierowym?

Pisanki
Tak prostego, a jednocześnie ciekawego sposobu zdobienia pisanek jeszcze nie widziałaś. 2-3 kolory barwnika spożywczego i ręcznik papierowy wystarczą, żeby uzyskać efekt pokazany na zdjęciu. Projekt idealnie nadaje się także do wspólnej zabawy z najmłodszymi domownikami. Instrukcję krok po kroku znajdziesz poniżej.
Farba tablicowa

Jak zrobić farbę tablicową?

Aranżacja wnętrz
Marzysz o ciekawej aranżacji kuchni lub pokoju dziecka i pomalowaniu jej farbą tablicową. Farba tablicowa jest dość droga. Ale mamy dla ciebie przepis. Ten przepis na własną farbę tablicową jest niezwykle prosty i składa się tylko z dwóch składników. Na co czekasz?