Tag: Halloween przebrania

gnijąca panna młoda

Jak się przebrać za trupa panny młodej?

Przebrania na Halloween
Przebranie trupa panny młodej jest bardzo popularne. Trzeba więc, abyś dodała do swojego przebrania troszkę ekstrawagancji. Przeczytaj poniższy artykuł i dowiedz się jak możesz to zrobić.
kły wampira

Jak zrobić kły wampira?

Przebrania na Halloween
Już niedługo Halloween i zamierzasz przebrać się za wampira. Wolałabyś jednak uniknąć tych niewygodnych plastikowych zębów, które można kupić w sklepach? Możesz samodzielnie wykonać kły wampira. Zrobienie kłów nie jest drogie, a ponadto takie kły są znacznie wygodniejsze w użyciu, niż cała szczęka. Poniżej znajdziesz wskazówki jak zrobić kły wampira, które będą doskonałym dopełnieniem przebrania na Halloween.
kostium wampirzycy

Jak przebrać się za wampirzycę?

Przebrania na Halloween
Ludzie uwielbiają przebierać się na Halloween za wampiry. Dzieje się tak dlatego, że jest to temat bardzo na topie, a poza tym wampirzyce są zwykle przedstawiane jako piękne kobiety, a wampiry jako przystojni mężczyźni. Ponieważ wampiry w sporej mierze przypominają ludzi, stworzenie przebrania wampira nie jest zbyt skomplikowane. Odpowiednie ubranie, kilka specjalnych akcesoriów, dobrze dobrany makijaż – i wampir gotowy. Jeśli jednak potrzebujesz bardziej konkretnych sugestii, poniżej znajdziesz wskazówki jak przebrać się za wampirzycę.
makijaż wampirzycy

Jak zrobić makijaż wampirzycy?

Przebrania na Halloween
Krwistoczerwone usta i czerwone paznokcie są bardzo seksowne, więc oczywistym przebraniem dla kobiety na Halloween jest strój wampirzycy. Wampirzyca to mroczne, ale romantyczne stworzenie nocne, które żywi się ludzką krwią. Charakteryzuje ją blada skóra, przydymiony, mroczny makijaż i krwistoczerwone usta. Poniżej znajdziesz wskazówki jak wykonać perfekcyjny makijaż wampirzycy.
przebranie wiedźmy

Jak przebrać się za wiedźmę?

Przebrania na Halloween
Już wkrótce Halloween, więc pasowałoby zacząć myśleć o oryginalnym halloweenowym przebraniu. Może w tym roku spróbujesz przebrać się za czarownicę? Poniższe kroki na pewno ci w tym pomogą.
strój syreny

Jak zrobić strój syreny?

Przebrania na Halloween
Syreny kusiły mężczyzn i ich odrywały od żon na wiele długich lat. Nic więc dziwnego, że do dziś kojarzą się przede wszystkim z czymś niezwykle seksownym. Niezależnie od tego czy chciałabyś stworzyć syrenę nieco bardziej historyczną, czy całkiem współczesną, jest to doskonały pomysł na strój, który niejednego wprawi w osłupienie. Stworzenie przebrania syreny na imprezę z okazji Halloween lub bal karnawałowy zagwarantuje ci, że wszystkie oczy będą zwrócone na ciebie.
strój czarownicy

Jak zrobić strój czarownicy?

Przebrania na Halloween
Dziecięcy strój czarownicy jest bardziej uroczy, niż przerażający. Nie potrzeba żadnego magicznego zaklęcia, by w chwilkę wyczarować swojej córce takie przebranie. Korzystając z kilku elementów możesz bez problemu przygotować ten kostium na Halloween. Poniżej znajdziesz wskazówki jak to zrobić.
okulary na Halloween

Jak zrobić okulary na Halloween?

Przebrania na Halloween
Potrzebujesz czegoś oryginalnego na imprezę Halloweenową? Wszyscy poprzebierają się jak zwykle za te same postacie, ale Ty czujesz, że chcesz zrobić coś innego? Nie ma problemu. Podpowiadam, jak zrobić halloweenowe okulary.
rogi diabła

Jak zrobić rogi diabła?

Przebrania na Halloween
Jeśli jesteś zaproszony na imprezę, na której obowiązuje przebranie, a Ty nie za bardzo lubisz się przebierać nie musisz odmawiać swojego przybycia. Kto powiedział, że musisz się przebrać od stóp do głów? Możesz wykonać jakiś element i dobrać do niego odpowiedni stój ze swojej szafy. Proponuję zrobienie diabelskich rogów. Oto jak je wykonać.
korona na Halloween

Jak zrobić koronę w nietoperze na Halloween?

Przebrania na Halloween
Możesz zostać królową halloweenowej zabawy robiąc sobie koronę z nietoperzami. Będziesz nie tylko efektownie się prezentować, ale też może znajdziesz swojego księcia? Kto wie. A koronę z nietoperzy może zrobić praktycznie każdy. Jest to bardzo proste. Przekonaj się sama.