Tag: Potrawy z cukini

zupa z cukinii na ostro

Jak zrobić zupę z cukinii na ostro?

Zupy
Jeśli jesteś fanką cukinii czeka Cię nie lada niespodzianka. Już niedługo, w Twoim własnym domu, na Twoim własnym talerzu wystąpi pełna witamin, piękna zielona lub żółta cukinia, znana również pod pseudonimem kabaczek. Ta pochodząca z Włoch gwiazda swoim smakiem zdobyła już listy i serca niejednej rodziny. Nie możesz się doczekać jej występu w Twoim domu? Już dziś zakup niezbędne na jej koncert składniki i delektuj się jej niesamowitym smakiem.
zupa z cukinii z bazylią

Jak zrobić szybką zupę z cukinii z bazylią?

Zupy
Tą pyszną zupę przygotujesz w niecałe trzydzieści minut! Jest nie tyle szybka ile zdrowa i naprawdę pyszna. Przepisów na zupę z cukinii jest wiele. Proponowany przeze mnie jest jednak naprawdę bardzo prosty, ale sama zdziwisz się jak dobrze smakuje! Spróbuj.
makaron z cukinią

Jak zrobić makaron z cukinią?

Makarony
Cukinia zaczyna być coraz bardziej doceniana w naszych kuchniach. Powstają coraz to nowe przepisy i te proste i te bardziej finezyjne. Proponuję dziś przepis na lekki obiad na szybko właśnie z cukinią w roli głównej. Jest szybki, prosty a co najważniejsze – smaczny. Smacznego.


Podobne porady

kwiaty z cukinii

Jak zrobić kwiaty z cukinii?

Inne projekty i wyroby
Zapewne nie raz widziałaś w telewizji ludzi, którzy potrafią zamienić zwykłe warzywo czy owoc w piękne dzieło sztuki. Rzeźbienie w owocach rzeczywiście nie jest wcale rzeczą prostą, ale nie trzeba się przecież od razu rzucać na głęboką wodę. Zobacz jak w niesamowicie prosty sposób można wyrzeźbić kwiatka z cukinii.