Tag: Strój nietoperza

Maska nietoperza

Jak zrobić maskę nietoperza?

Przebrania na Halloween
Powiedzmy, że chcesz przebrać się za nietoperza na Halloween. Co masz na sobie? Zapewne skrzydła i czarny strój. Brakuje ci tylko maski. Przedstawiona tutaj maska wykonana jest z miękkiej, czarnej pianki modelarskiej


Podobne porady

kostium nietoperza

Jak zrobić skrzydła nietoperza?·

Przebrania na Halloween
Największy problem w zrobieniu przebrania nietoperza tkwi właśnie w skrzydłach. Poniżej przedstawiam genialny, niedrogi i prosty sposób na zrobienie skrzydeł nietoperza na Halloween lub bal kostiumowy.
Nietoperz kukiełka

Jak zrobić kukiełkę nietoperza?

Dekoracje na Halloween
Jeśli szukasz efektownych dekoracji na Halloween to dobrze trafiłaś. Poniżej znajdziesz jak zrobić krok po kroku kukiełkę nietoperza. Kukiełka z pewnością przypadnie do gustu najmłodszym towarzyszom zabawy halloweenowej.
Nietoperze origami na Halloween

Jak zrobić nietoperza z papieru?

Dekoracje na Halloween
Udekoruj przedpokój całą kolonią nietoperzy na Halloween. Mogą wisieć osobno lub tworzyć całą grupę. Nietoperze origami robi się bardzo prosto więc ich zrobienie można zlecić nawet najmłodszym dzieciom (również w przedszkolu).
nietoperz origami

Jak zrobić nietoperza origami na Halloween?

Dekoracje na Halloween
Nietoperze origami można zrobić w bardzo prosty sposób. Kawałek papieru, chwila czasu, kilka zagięć i już małe nietoperki plątają się po domu tu i ówdzie. Gdy organizujesz dekoracje halloweenowe w domu, czy poza nim zaproś do pomocy dzieciaki lub znajomych i zróbcie kilkadziesiąt takich nietoperzy. Wtedy, powieszone pod lampą lub w innych miejscach naprawdę zrobią wrażenie.
nietoperze z wytłaczanek na Halloween

Jak zrobić nietoperze z wytłaczanek na Halloween?·

Dekoracje na Halloween
Nietoperze z wytłaczanek? A czemu nie. Zamiast wyrzucać zużyte i niepotrzebne już wytłaczanki zrób z nich pożytek. Zwłaszcza, że Halloween za pasem. Jest to też super projekt dla dzieci. Będą zajęte, a przy okazji kreatywnie i miło spędzą czas. A cóż jest lepszego dla dziecka niż zajęcia manualne?
nietoperz

Jak narysować nietoperza?

Rysunek
Nietoperze to dziwne stworki. Uwielbiane przez jednych, nienawidzone przez innych. Mimo wszystko przyznać trzeba, że animowane lub rysowane nietoperze potrafią być słodkie. Jeśli i ty chcesz posiąść tę tajemną umiejętność i nauczyć się rysowania nietoperza jesteś we właściwym miejscu. Specjalnie dla ciebie poniżej znajduje się instrukcja krok po kroku wraz ze zdjęciami jak narysować fajnego, małego, słodkiego nietoperza.
nietoperze z papieru

Jak zrobić nietoperze na Halloween w 5 minut?

Dekoracje na Halloween
“Mamo, mamo, zróbmy jakieś fajne ozdoby na Halloween! Mama Marysi się zgodziła, ja też chcę!” - prosi cię dziecko. I jak tu odmówić swojej pociesze? Nie każda z nas ma jednak na tyle czasu, talentu i cierpliwości, by wspólnie z dzieckiem robić skomplikowane i pracochłonne ozdoby halloweenowe. Jeśli i ty z pracami plastycznymi jesteś na bakier, zaproponuj swojemu przedszkolakowi wspólne stworzenie nietoperzy z rolek po papierze toaletowym. Zrobicie je dosłownie w pięć minut.